• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Nekaj se suskalo oko stotinjak tisuca plus PDV.Sjeo sam u njega i ok je traktorcic s obzirom na to da je vocarski,ima commonrail motor,kuke za brzi prihvat,sve mehanika od hidraulike do mjenjaca.
Onaj massey 5611 (favorit moj) je bio oko 52000e +PDV,Dyna 4 (cijeli se vozi bez kuplunga)4cil 110 ks,EHR,3 para distributora za ulje,klima,suspenzija prednje osovine,utezi,kabina sa standardnim krovom,kocenje na sva cetri.....
Jos se more opreme staviti da ti pamet stane,a dali je potrebno neznam :(:,meni osobno bi 5611 lego takav kakav je.:icon_mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Za ovo,Massey Ferguson 3645F,imam sliku ali nisam ju stavil na komp pa onda ova nek bude
6488-td3b.jpg

Nisam bas siguran za cijenu,mislim da je bar 20000e+PDV
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Vidi naljepnicu na šoferšajbi...
To je bil traktor od Agrara...
 

sused joža

Član
Tu od
11 Kol 2008
Poruka
41
Zanima me mjenjač odnosno kak se šalta.pretpostavljam da se kalanje radi s ovim zelenim gumbičem.Na ručki reverzera ima kad ušaltaš napred mali plus i minus kaj mu je to?
 

Prilozi

  • m-ferguson-6465-tls-pr-hidraulik-klima-kao-nov-slika-44899095.jpg
    m-ferguson-6465-tls-pr-hidraulik-klima-kao-nov-slika-44899095.jpg
    51 KB · Pregleda: 151
  • m-ferguson-6465-tls-pr-hidraulik-klima-kao-nov-slika-44899096.jpg
    m-ferguson-6465-tls-pr-hidraulik-klima-kao-nov-slika-44899096.jpg
    49.4 KB · Pregleda: 132

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Vozio sam mf-a sa dina 4 mjenjačem,ovaj je sličan. Zeleni gumbič ti je kvačilo,a kalanje brzina radiš pomoču reverzera kraj volana. na reverzeru imaš + i - gurneš reverzer prema napred to je veća brzina (power),gurneš prema nazad to je manja brzina (power)
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
To je powercontrol getriba,tak se zvala kod 6200serije,a sad pise dynashift,kao kod 6100serije.
Kreces bez kuplunga,dignes reverzer stavis u napred ili natrag.Isto kad dignes reverzer ti je isto ko kad stisnes kuplung.Plus i minus su ti poweri,
Neznam dali je onaj zeleni gumbic kalač ili zamjena za kuplung,ali najvjerovatnije je kuplung.

Sve u svemu lijep traktor i ocuvan.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Kako mislis kad dignes reverzer? Dignes i on izbaci u ler iako ga nisi gurnio u srednji polozaj tj. neutral?
Powercontrol ili dynashift nema veze s izvedbom mjenjaca vec su samo trgovacki nazivi. Mogao je i imt svog trobrzinca tako nazvat...
Glupo je malo sto je + i - na reverzeru, a ne na rucici mjenjaca kao kod drugih.
Kakav je prije pranja i poliranja to nitko nezna, ali massey ko massey ne moze biti los
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Reverzer staviš naprijed,i onda tu ima valjda 4 povera..Znači onda reverzer samo malo gurnes naprijed i traktor prebaci,reverz se vrati na isto mjesto,opet ako očeš veči pover malo gurnes naprijed,i reverz opet u isti položaj skoči,isto je i za rikverc..

Znači položaj naprijed,i tu su 4 povera brže-sporijee,položaj nazad isto 4 povera brže-sporije..

Uglavnom treba se naviknut na to,poslije je milina radit s time..

Zeleni gumb na mjenjaču je kuplung..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo objašnjenje za dina 4 mjenjač i kalanje brzina
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=4BZ5xU-VIBI[/YT]
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ovaj na videu ima i s desne strane rucicu za powere a ovaj s linka nema. Za neke poslove je to ok ali na zemlji kad na kraju njive lijevom rukom vrtis volan u desno nije bas zgodno traziti reverzer i bacat ga nazad da smanjis 2-3 stupnja.
Jedno i drugo zajedno je super.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Po meni je to bas dobro jer ga malo gurnes i vec prebaci.
Dignes reverzer kad ti je u napred ili natrag i isto ti je ko da si stisnuo kuplung,normalno cim ga ispustis traktor odma krene ako ga nisi stavio u ler.
Ni to nis komplicirano.
 

Najnoviji postovi

Na vrh