• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Ronin kaže:
Bio sam puno puta kod ovlaštenog distributera za MF u Hrvatskoj i bio sam kod istih i vani a i kod distributera ostalih marki traktora ovdje u Hrvatskoj i nekako mi je sramota za MF da ima tako loše uređeno zastupništvo kod nas. Ipak čovjek lijepo zarađuje na nama mogao bi malo i uložit u izgled svoje firme. (Valjda mi sad neće skuplje dijelove naplatit ali mislim da bi trebao malo poradit na tome nije mu bog zna šta firma mogao se malo potrudit više).
Nije važno kakve je boje mačka: važno je da miševe lovi ;) :D

Strpi se, rade na tome.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
:supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz:
 
J

Jadranko

Guest
Jedan od najljepsih manjih kompaktnih traktora.
Danas na jednoj izlozbi sam prvi puta vidio ovaj model uzivo..
Ajd neka neko kaze da je traktor bezveze :twisted:
Motor ima je Sisu 58 kw.To je sve sto sam mogao vidjeti jer je bio zakljucan.
i naravno cijena je bila na upit pa mi se nije dalo ici pitati jer nemam toliko para :D




 
J

Jadranko

Guest
roko kaže:
imam ti ja cijenik.. :) :) i par prospekata

pa ajde daj bar par podataka mjenjac i cijenu vise me nista i ne zanima :lol:
evo nasao sam par informacija motor je sisu ima 78 konja 24x24 mjenjaci kosta u svici tocno 60.000 chf
1chf=5 kuna jel to puno love???
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
3600- od 69, 80 i 92ks
motor SISU DIESEL euro II 3 cilindra, turbo intercooled 3,3L
mjenjači od 12/12 do 24/24
power shuttle samo na modelima sa 24/24 brzine
osnovna cijena je 37.000,00 eura
a tu upada 24x24, 40km/h, Power shuttle, 4x4 meh., blok.dif. el. magn. prekidačem, 3 dvor. utičnice... i još mnogo toga...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Šteta kaj ih nije bilo dok sam kupovao Hurlija :blackeye

Traktori su stvarno odlični..Malo krači ali su zato dosta široki...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
MaliBrko kaže:
Ma sve je to OK! Sam što ima 3 cilindra mi je malo bezveze. :?
Nisu za neke "teške" poslove..
ALi opet možeš s njim sve napravit,od oranja,pripreme zemlje samo s manjim priključcima..
 
M

MaliBrko

Guest
ma znam da je dobar inače volim masseya kad imam 2 komada al da kupujem traktor te snage mislim da ga nebi izabro jer meni bi trebo za prskanje s velikom prskalicom i rasipač od 1,5-2t pa je za to mal kultivator 6 redi MALO MI JE KRATAK za takve priključke
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
MaliBrko kaže:
Inače traktorčina je super
Istina kaj veliš da je malo prekratak za 2 tone na hidraulici...
To bi i MF 4455 imao kaj posla nosit :!:

Ali do 1tone mislim da mu nema premc ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma traktor je namjenjen za lagane poslove al može i oret bez problema ja mislim sam 80 ks i 3 brazde na 3 cilindra motor je ipak do jaja al za neko pliče oranje s 10-12 cola bi išao al zato 2x14 bi mu pasalo ko bog. govorim za onog od 80 ks
 
M

MaliBrko

Guest
pa i po meni je to pravi stroj, NEMA PRIČE pogotovo za male površine jer je okretan i kad ga se opremi svaka mu čast
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Neznam kamo to sve vodi :scratch :?: :?:

Za 10 godina će traktor od 150 ks imat 3 tone i 3 cilindra :(

Ok je to tratkor za male površine, ali cijena mu ne štima, svake godine su traktori sve lakši, s manjim volumenom motora a cijene su im sve veće.

Pogledajmo novi Golf VI, koji je 1000 eura jeftiniji nego predhodni :!:
 
M

MaliBrko

Guest
pa normalno da su skupi, kad samo kupujemo oni nas zajebavaju sa isporukama a mi i dalje sam daj strojeve
 

Najnoviji postovi

Na vrh