• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
MF F35 se nije proizvodio 64.
MF 35X se proizvodio od 62-64.

MF FE 35 ima 4 cilindra.
MF 35.35X imaju 3cilindra.

Sad je teško dokučit jel IMT ili IMT,rakovica nije
Pogledaj koji motor je na njemu.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
evo išel gledat.
na motoru piše rakovica,na getribi imt.
a na pločici piše imt-e beograd.1964g,seriski broj neki.
na noj ispod rađeno po licenci MF orginal nešto
a u knjžici serija F35.
jel moguće da je perkinsov motor a sam natpis rakovica?

jel znam da tak rade neki proizvođaći auta,motor tuđi a sam nihov znak ili otisak gore.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
pa IMT ima motore od rakovice,tak da sve štima..
Perkins 3cilindra :scratch ,mislim da ne bi prošlo..
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da lijepo je uščuvan svaka čast. nek da te pitam jel turbo ili obični čuo sam da su jako lijeni za kretat po cesti?? kak je potrošač?? ima multipower?
 

Marijo

Član
Tu od
23 Velj 2009
Poruka
58
Ruddy kaže:
jel tko kupio masseya iz agronisa iz vukovara
Pito sam tamo za traktor,al je cijena nešto veća nego u ostalim firmama
 
M

MFstef

Guest
kikic MF kaže:
da lijepo je uščuvan svaka čast. nek da te pitam jel turbo ili obični čuo sam da su jako lijeni za kretat po cesti?? kak je potrošač?? ima multipower?

turbo nije,multipower ima a za potrošnju ti nebi znal reč,ali inače ide on po cesti odlično
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
lijepo je vidjeti nove strojeve, a jos kad su iste boje.. :) pase mu balirka ;)
samo,fali ti rotirka :? ako nista drugo,fora je za vidjet kada ju upalis i gas.. :p
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
..ja.. kaže:
lijepo je vidjeti nove strojeve, a jos kad su iste boje.. :) pase mu balirka ;)
samo,fali ti rotirka :? ako nista drugo,fora je za vidjet kada ju upalis i gas.. :p


hvala :D
da baš si pašu, taman pogođen styling 8)
bude i rotirka kad bude sljedeči servis pa ču dat i bočne reflektore ugradit :D

toma 84
nije natjecanje, nešto drugo 8) ;) :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ajmo, kakva prigoda :?: , monogo sam znatiželjan :D :D ....nemoj mi samo reći: da je to tajna velike moći :mrgreen: :!:



a ma nije vrag da se ženiš u utorak :lol: :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA kaže:
ajmo, kakva prigoda :?: , monogo sam znatiželjan :D :D ....nemoj mi samo reći: da je to tajna velike moći :mrgreen: :!:



a ma nije vrag da se ženiš u utorak :lol: :lol: :lol:
Pametan je Bogec,neče si pokvariti vikenda :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA kaže:
ajmo, kakva prigoda :?: , monogo sam znatiželjan :D :D ....nemoj mi samo reći: da je to tajna velike moći :mrgreen: :!:



a ma nije vrag da se ženiš u utorak :lol: :lol: :lol:

vruče

to je tajna velike moći 8)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
o pa jer ja to čujem da če se netko sprema za ozbiljnu vezu o moguče da če se naš član bogec zaručiti
 
I

ivanm

Guest
mf 6130, 6150

zanima me dal ima tko koji od ovih modela i kakava s iskustva sa njima. također može li mi tko nešto reć o dynashift mjenjaču i dal su i oni škakljivi kao i serija 30?
 
B

baota

Guest
Re: mf 6130, 6150

ivanm kaže:
zanima me dal ima tko koji od ovih modela i kakava s iskustva sa njima. također može li mi tko nešto reć o dynashift mjenjaču i dal su i oni škakljivi kao i serija 30?
pozdrav ja imam mf 3045 S traktor je kupljen i dovezen iz svicarske izgleda kao nov kao da je proizveden prije 2 godine a ne 1996 a sacuvan i u nutra jako dobro zato sam ga i kupio ,ima mjenjac od 4 brzine na jednoj rucki te brze i spore te povershift, a na drugoj rucki naprijed nazad,to je traktor koji ima 5 magnetnih ventila jedan magnet za mjenjac brzih i sporih ,drugi kocnica kardana ,treci od kardana ,4 blokada , 5 od vuce prednje ,kod tih traktora treba samo promjniti te ventile jer su traktori vec u godinama a i magnete zato sto sve ide preko tih ventila i magneta ako je jedan magnet ili ventil slab sve pocme da zeza pali se lampica od ulja iskljucuje vuca mjenjac brzi spotih tesko radi upaljuje se vuca itd ja sam imao problem loseg ventila za spore brzine pa je otisao mi sinhron koji sam morao zamjeniti ali sada sve savrseno funkcionira nakon promjene magneta i ventila ,zato se ljudi zale na elektroniku ovih traktora ali nije stvar u elektronici nego u odrzavanju normalno je da treba magnete i ventile nekada zamjeniti :p :!:
ventili rade na principu da su zatvoreni to jest igla ventila je vani ,kada se upali naprimjer vuca pritiskom na dugme ventil koji je na magnetu se otvori i pusta ulje naravno napon struje traktora drzi ventil otvorenim i mora biti isti ako varira vuca ce se iskljucivati.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
3045? :scratch da nije 3645?
koliko kosta taj jedan magnetni ventil?
ako imas koju sliku, slobodno tu stavi ;)

i da, kad vec pisem, pretrazio sam cijeli forum da nadjem ove gore bogecove slike, a one mi cijelo vrijeme pod nosom.. :x
 

Najnoviji postovi

Na vrh