• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

V

valtra_8550

Guest
Re: Massey Ferguson 6475 i 4455

svaka cast valtrama..ovaj mf-ima :lol: :lol: ali ja bi bolje kad bi ti kojim slucajem ako bi mogao nabacit koju slikicu onog JAGUARA...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: Massey Ferguson 6475 i 4455

Daj napiši po koju rijeć o 6475 :D
Kak te služi?
Kak si zadovoljan?
Kvarovi?
Radni sati?
.......................... :blackeye
 
M

Massey4455

Guest
Zasad ide dobro nije bilo greški ima 1100 radnih sati potrošnja je mala i nadam se da ne bude nikakvih grešaka
 
J

johnycaseih

Guest
Massey Ferguson 5365

potrebne su mi informacije o ovom traktoru,naime ovaj MF je 2005g. i prodaje se kod nas,motor ima perkins 6tak 120ks bez turba,menjac sa jednom palicom sa 4stepena + - i na njoj se menjaju i stepeni i rangovi, ehr nema,a i kabina nije kao na ovim masseyima iz 90tih godina,i jel zna neko gde se proizvodio ovaj masey 5365??




 
J

johnycaseih

Guest
Re: Massey Ferguson 5365

nesto neradi taj sajt kiraj ali taj traktor ima oko 3000rs i dobro je ocuvan i za njega traze 30 000e ,sta mislis jel to puno?
bas me cudi da se maseyi prave i u brazilu?
a gde je tvoj 3120 pravljen?u engleskoj ili?
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Re: Massey Ferguson 5365

Meni sajt radi odlicno .Moj je proizveden u Francuskoj.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Evo MF 5465 sa utovarivačem sigma iron,od mog susjeda...
Komplet ga je izašlo 70 000€ sa PDV-om
92a691af.jpg
d8168016.jpg
07f93fdb.jpg

467dc2c9.jpg
7ce1c7f9.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ukro mi utovarivač :) Nešto slično vidio oko kutine u 5 mjesecu prošle godine. Traktor mi je mrak, a pogotovo s utovarivačem 8)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma traktor je mrak,samo da čujete kad zareži šesterocilindraš!!! :p :p :p
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
5465 noviji model ima moj kum i traktor je ma savršen.
sad je uzeo utovarivač neki neznam al puno jeftiniji sigme i robusniji i jači i ph isto. a to rade slovenci. i kaže da je i na oko puno masivniji od sigme a da je sigma skuplja.
isto brzo kopčanje ima. i po slikam što mi je pokazao utovarivač je odličan nasuprot sigme a sad kvaliteta če se vidjet
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
kikic MF kaže:
5465 noviji model ima moj kum i traktor je ma savršen.
sad je uzeo utovarivač neki neznam al puno jeftiniji sigme i robusniji i jači i ph isto. a to rade slovenci. i kaže da je i na oko puno masivniji od sigme a da je sigma skuplja.
isto brzo kopčanje ima. i po slikam što mi je pokazao utovarivač je odličan nasuprot sigme a sad kvaliteta če se vidjet

Ma utovarivač mu je dosta jak,tj. robustan,jedino mi se nesviđa što ima tanke cilindere,(čine mi se slabi),pa ja na svom mf-u imam deblje :shock: .
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Sigurno nema preslabe cilindre ;)
Ne gleda se cilindar kak je debeo nego koja površina ulja djeluje na njega...
Vidi se da su ovi cilinderi jako debeli vanjska stijena,a klip koji ide van nutra je tanak samo na oko 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh