• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

B

baota

Guest
pozdrav ima li itko ovdje od vas iskustva sa MF- 8170 godina proizvodnje 99 -2000 ita kakvi su to traktori kako se pokazala ta serija mislim da imaju negdje 230 do 240 ps :!: :!:
 
B

baota

Guest
da neizgleda lose a znas li mozda koliko ima radnih sati posto ja neprocita nigdje da pise
:?:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
baota kaže:
da neizgleda lose a znas li mozda koliko ima radnih sati posto ja neprocita nigdje da pise
:?:
neznam budem sutra ga probo nazvat, mislim da je ovo 3750 rh al nisam siguran
 
B

baota

Guest
budem probao i ja zvati ali pitam se i mislim da mu j jako mala cjena u usporedbi sa ovim iz njemacke austrije svicarske evo jedne adrese a cjene se mogu spustiti puno nize nego sto stoje na oglasu a mozes i povrat poreza dobiti na sve masine www.agriaffaires.de na stranici ima preko 16 tisuca samih traktora ,
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
baota kaže:
budem probao i ja zvati ali pitam se i mislim da mu j jako mala cjena u usporedbi sa ovim iz njemacke austrije svicarske evo jedne adrese a cjene se mogu spustiti puno nize nego sto stoje na oglasu a mozes i povrat poreza dobiti na sve masine http://www.agriaffaires.de na stranici ima preko 16 tisuca samih traktora ,
dali si zvao za massey -a meni se niko nejavlja, probat ču kasnije
 
B

baota

Guest
zvao sam i ja ali nista samo zvoni tel nitko se nejavlja,valjda ce se neko da javi :?:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zvao je tu kod mene jedan za taj traktor. navodno da je covjek rekao da mu je dosta vise, da ga stalno ljudi zovu a traktor nije na prodaju.. znaci patka.. :roll:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
..ja.. kaže:
zvao je tu kod mene jedan za taj traktor. navodno da je covjek rekao da mu je dosta vise, da ga stalno ljudi zovu a traktor nije na prodaju.. znaci patka.. :roll:
e jbg.. a ja se pondo povoljno al dobro.........znači traži dalje, pa možda se nađe nešta dobro
 
B

baota

Guest
bole kaže:
[quote="..ja..":33ldwgth]zvao je tu kod mene jedan za taj traktor. navodno da je covjek rekao da mu je dosta vise, da ga stalno ljudi zovu a traktor nije na prodaju.. znaci patka.. :roll:
[/quote:33ldwgth]
e jbg.. a ja se pondo povoljno al dobro.........znači traži dalje, pa možda se nađe nešta dobro[/quot

bole jesi li mozda gledao ovu stranicu sto sam ti napisao gore imam jos jednu dosta povoljniju ako hoces
:?:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
baota kaže:
bole kaže:
[quote="..ja..":3h75771x]zvao je tu kod mene jedan za taj traktor. navodno da je covjek rekao da mu je dosta vise, da ga stalno ljudi zovu a traktor nije na prodaju.. znaci patka.. :roll:
e jbg.. a ja se pondo povoljno al dobro.........znači traži dalje, pa možda se nađe nešta dobro[/quot

bole jesi li mozda gledao ovu stranicu sto sam ti napisao gore imam jos jednu dosta povoljniju ako hoces
:?:[/quote:3h75771x]
pa nemislim uvesti traktora, puno je to posla sa papirima, a trebalo bi ga i dobro pogledat
 
B

baota

Guest
mi smo kupili jedan mf iz svicarske ocuvan pravo,a sada sam u potrazi za jednim malo vecim traktorom previse se bas u to nerazumijem iskreno isao sam gledati u bizovac deutza fahra novog od 160 -ak konja bio je jedan
ali nema puno toga na sebi jer je bio osnovni model pa mi se nije svidio pa sam ipak odlucio se na nesto polovno puno hodam koje kuda a pricam dobro i njemacki tako da mi to nije problem zadnji put sam gledao fendta 716 traktor je redovno servisiran nema sta i unutra je kao nov 2001 g ali ima puno radnih sati 10 tisuca i trazi za njega 26.ooo eura sto bi mi ti preporucio koji traktor kupiti od prilike 200 tinjak konja imaju 3 mf 8170 ali oni imaju malo vise kakvi su to traktori jel ti poznato ta serija 8
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
baota kaže:
mi smo kupili jedan mf iz svicarske ocuvan pravo,a sada sam u potrazi za jednim malo vecim traktorom previse se bas u to nerazumijem iskreno isao sam gledati u bizovac deutza fahra novog od 160 -ak konja bio je jedan
ali nema puno toga na sebi jer je bio osnovni model pa mi se nije svidio pa sam ipak odlucio se na nesto polovno puno hodam koje kuda a pricam dobro i njemacki tako da mi to nije problem zadnji put sam gledao fendta 716 traktor je redovno servisiran nema sta i unutra je kao nov 2001 g ali ima puno radnih sati 10 tisuca i trazi za njega 26.ooo eura sto bi mi ti preporucio koji traktor kupiti od prilike 200 tinjak konja imaju 3 mf 8170 ali oni imaju malo vise kakvi su to traktori jel ti poznato ta serija 8
pa za ovoga FEND-a 716, 26000 nije loše ako je dobar a šta je radio da je natuko tolke sate.....
za serije 8xxx nebi znao malo ih ima kodnas pa nemam nikakvih iskustava s njima, ako kupuješ novi od 200 ks preporučio bi ti mccormick 200
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
evo da ja citiram samog sebe posto kolega baota nije vidio pitanje..

baota kaže:
...pozdrav ja imam mf 3045 S ...

..ja.. kaže:
3045? :scratch da nije 3645?
koliko kosta taj jedan magnetni ventil?
ako imas koju sliku traktora, slobodno tu stavi ;)
 
B

baota

Guest
pogrijesio sam u pisanju 3065 S je traktor i ima turbinu i oko 90 ps ja sam sa bratom zeljan nekoga posla da se radi krenio u posao pa sam kupio traktor i prikljucke
imamo jos jedan manji od 60 ps ali hocu da kupim jos jedan ali veliki gledao sam toga fendta ima 10 tisuca radnih sati traktor je jako ocuvan ali neznam dali je to puno sati ali nezna se nikada sa masinama novim a dje polovnim
ja volim taj posao oko zivotinja iskljucivo krava muzara i tova teladi ,2 brata mi se u te stvari razumije jako dobro i vode brigu o 15 simentalki koje su kupljene u njemackoj ja se bavim nekim drugim poslom jos koju godinu ali napravio sam projekat za veliku farmu koja se pocinje da gradi na proljece a do sada je se vec dosta dobra kolicina novaca ulozila ,i za sada ide dobro a i vrlo smo mladi zemlje ima jako puno trebju jos neki prikljucci . ;) imam slika ali neznam ti ja kako se to postavlja ,moram da vidi upute,
 
B

baota

Guest
a za ovog fendta je netto cjena 26000 eura neznam sta je radio sa njim ali ima puno radnih sati , :!: stoji na lagerhausu u njemackoj to kod njih u austriji i njemackoj a i svicarskoj ima svako selo i grad i tu se popravljaju prodaju servisiraju polovni i novi traktori sva polovna mehanizacija kao i nova pa ako neko hoce da i proda doveze se u taj lagerhaus pa ljudi prodaju ,zadnji put sam sada bio u Grazu u Kalsdorf lagerhaus ima dosta stayera se prodaje ,a i lindnera ovaj geotrack 124 mislim da je traktor za 10 bar ja mislim izgleda odlicno i kvalitetno .
 
B

baota

Guest
koliko kosta taj jedan magnetni ventil?
ako imas koju sliku traktora, slobodno tu stavi ;)

[/quote][/quote]
ventili izgledaju poput svijecica u cahuri dosta su dugi a preko njih ide magnet a na magnet strujne uticnice ako su ti losi spojevi ili ostecene te uticnice onda zna da zeza da prekida struju u magnetu koja aktivira ventil taj koji moze da pokece ili vucu blokadu kardan . pali lampice pritiska ulja itd a normalno to se sve desava i kada magneti oslabe pa neprenose dobro struju na ventila pa iskljucuje vucu ili odnosno sta je upaljeno , ventile smo kupovali u zg brat je narucivo i dodje nedje oko 100 eura sada neznam tocno ali ako mjenjas to sve zamjeni ih sve a imas ih 5 mislim ,zbog neodrzavanja tih ventila i ti magneta preko kojih sve radi na tom traktoru ljudi govore da imaju problem sa alektronikom a a problem je neodrzavanje jer ti ventili svi rade na pritisku od oko 180 bari normalno je da se potrose oslabe magneti ili zapne i neka spena .
 
M

Massey4455

Guest
Massey Ferguson 6475 i 4455

Evo nekih slika...
Modeli:
Mf 4455: 2006
Mf 6475: 2008

f80fa5b3.jpg

c2d25465.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh