• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Harris Ferguson TEY 20, diesel

davorinv8

Novi član
Tu od
18 Svi 2014
Poruka
3
ovakve stvari ja kupujem na ebay.co.uk tamo je original za te20 u colima i sve paše kako treba. a ne od imt-a jer je tamo drukčiji menjač.
 

strijelac1974

Novi član
Tu od
8 Svi 2014
Poruka
25
pozdrav svima. evo neko vrijeme se nisam prijavljivao. Imao sam problem sa MHF TE-20...prošle godine krepala pumpa hidraulike i više nisam mogao ništa kopčati...zadržao bi ju rukom pri podizanju. Pa sam krenuo tražiti novu...i tako mailom sa MF England, do Austro Austrija pa preko Udina, Italija i da ne nebrajam gdje sam sve probal...i nemože se pumpa naći. Jedan od zastupnika Fergusona, servisera, izvjesni Dušan Mojsović iz Srbije, Jugometal, jedini se javio od 15 mail adresa (RH; SLO; BIH; SRB) kojima je bio upućen upit za pumpu, ali i to je bilo neprecizno (da ne duljim). Uglavno, prije par dana kaže tip probaj u Italiji, ima neki otpad 4-5 hangara dijelova od prvih do najnovijih traktora, ja pošaljem mail, kaže imamo, 200 eura, išao u Trst preuzeti, namontirao petak i subotu i evo, mali opet u funkciji radi ko sat...a do kad će bumo vidli. Nemam sad podatak kak se zove to u Italji, ali imam doma, pa ako kome treba taj podatak nek me zvrcne na 099/802-3966
pozdrav svima, sretno i nek vam se uređaji ne kvare :) ( razmišljal sam šta napisati tipa sretno, svako dobro i slično pa mi se ovo nakon xy gluposti s traktorima pričinilo najprikladnije - nek vam se uređaji ne kvare). Ribolovci imaju bisto ili mirno more, lovci dobra kob, a poljoprivrednici bi trebali imati tak nešto nek se uređaji ne kvare :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh