• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MATEK123456

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
to nesmiješ govorit a baš i tak ostavit. pogotovo tak na otvorenom da nebu bilo treba u sjetvu a ono rezerva svijetli :mrgreen:
ja nesmijen natankirat i ostavit vani do jutra je prazan skroz bez obzira al kad se napuni ide u garažu na sigurno ipak 130 litara nije malo a vjerujem niti tvoj nije puno manji rezervar.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
prvo je išao mehaničaru malo da pošela dizne i stavi novi semering na prednjem mostu,promjeni krajnike(spone na kotačima),i složi hidrauliku dok je to napravio mi smo dalje ofarbali cijeli traktor i to je to :lol: :lol: :lol: :supz: :supz: :supz:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
evo danas ja pripremao za kukuruz(bila je akcija,a i sutra i u nedelju bude)
Fotografija-0002.jpg

Fotografija-0003-1.jpg

Fotografija-0004.jpg

Fotografija-0005.jpg

Fotografija-0006.jpg
 
J

John Deere 3650

Guest
E prijatelju, dobrodošao...
Vidim da imaš dobrog Case-a..jel mu nije malo 2.5m za njega( ipak je on 120ks,ako se ne varam).....
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
eh,duga priča...te smo rotodrljače ustvari kupili za universal 640 dtc kojeg smo imali..ali smo ga prodali pa je na njegovo mjesto došao case...pa veli tata neka budu te 2.5 m barem pemo brže...možda ih zamjenim za neke 3m a da bi barem našao tako dobre kao te...več imam kupca za njih...a budem još radio sa njima :D :D :D ..bumo još sve vidli neznam baš dali budu došle 3m :scratch :scratch
case je 110 ks :lol: :lol: :lol: :D :D :D
 
J

John Deere 3650

Guest
Ma 3m i samo peri... Evo vidi moju( isto napeto čeka, sutra će da dere,čekam pneumatsku sijačicu pa da krenemo)....
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
čini mi se da je taj bio i kada sam ja svog kupio.
mislim da ako bi kupovao fiata od 87.god da nema potrebe da kupiš bez prednje vuče,jer fiati negdje od polovine 86 montiraju prednju vuču sa kojom možeš okrenuti traktor u malom krugu,a prednja vuča ti može uvijek dobro doći.
ako se opredjeliš za fiata nećeš ništa pogriješiti jer su to stvarno super traktori kojima su jeftini dijelovi,a i mal je potrošač.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
evo slika od kolege,ima tu nezgoda malih ali tao je takva zemlja tu jedan komad....

prvo kalcizacija
P4030033.jpg

P4030035.jpg

pa sjetva prošle godine
P4170062.jpg

P4170063.jpg

P4170066.jpg

P4170067.jpg

eto dalje slike nezgoda
P5100161.jpg

P5100162.jpg

P5100163.jpg

P5120165-1.jpg
 
H

Hurlimann86

Guest
ljepe slike... :D
stvarno neka čudna zemlja :scratch
a ovaj kukuruz što siliraju je puno prezelen.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ali zemlja je baš samo ta neka čudna a nigdje drugdje nemamo tako čudnu
 
M

Marko6480

Guest
Evo to su moji strojevi :D
Kukuruz nije prezelen jer je podkraj mlječne zriobe i onda se silira!!!!!"

Zbilja čudna zemlja :evil: katastrofa za obrađivanje u jesen!
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
da kolega to su te tvoje mrcine od strojeva...
a ovo za kukuruz sam si ja i mislil da je to tako...pa logično
 
M

Marko6480

Guest
Naravno kolega,treba baratati sa logičnim informacijama!! :lol: ha,ha,ha
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Na pocetku posta si rekao da imas plug 2x14 cola za prodaju, mogu li slike plug i cijena naravno, o kom se pugu radi
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
powershift kaže:
Na pocetku posta si rekao da imas plug 2x14 cola za prodaju, mogu li slike plug i cijena naravno, o kom se pugu radi
plug prodan prije godinu,ostala samo tanjurača na prodaju
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
bome ste ljepo zagrezli :mrgreen:
i pomočni glumci su koji bili :?: da mu pomogneju :roll:
 
Na vrh