• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MATEK123456

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
pa ta zemlja mora biti vaša...
i dok peš orat ima da slikaš puno...
 
M

Marko6480

Guest
nema problema kompa :lol: :lol: :lol: ;)

ima da bude slika ko u priči!! :mrgreen:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,872
Marko6480 kaže:
i trenutno imam 250 jutara zemlje no sad će biti natječaj za još 400 ha :blackeye


na kojih se 400ha odnosno preostalih 60ha bude raspisival natječaj ?????(daj napiši)

u Texasu ima 168ha,u N.selu 35ha,u Lunjkovcu 16ha i u Apatiji nekih 20ha (tu se nismo natjecali a u selu mi je zemlja :blackeye )

ako zaživi "agencija" to vam bude išlo na ruku(najam,kupnja)

ali prošli uvjeti kod natječaja su bili max.50ha po korisniku iz iste općine,poljop.jedina djelatnost,program...blabla.......
a sljedeći natječaj bude poč.2011.g. ili kraj 2010.g.
 
M

Marko6480

Guest
prijatelju,u teksasu ima 370ha i natječaj će biti druge godine :lol: :lol: :lol:

a zemlju će dobiti prvo stočari koji nemaju dosta zemlje i ako šta ostane onda ide ratarima i ostalima!!!! ;)
tko neće imati program(strojeve za takve površine)neće se niti moći natjecati! :scratch

svaki stočar dobit će zemlje koliko mu je potrebno za njegovu stoku :D
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
nebi rekel da u texasu ima 370 ha...veli tata da je tamo 170ha,on je nekad radio te zemlje u kombinatu..pa zna kolko ima...
evo moj 400-ti post :D :D
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,872
MATIJA CASE kaže:
nebi rekel da u texasu ima 370 ha...veli tata da je tamo 170ha,on je nekad radio te zemlje u kombinatu..pa zna kolko ima...
evo moj 400-ti post :D :D

..pa fulal je samo za 200 hektara :lol: pa kaj je to za naš kraj
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
no samo 200ha (sitnica)... :lol: :lol: 8)
marko6480 na kojih ti 370ha misliš?
u teksasu toliko nema ni da očeš...jedino ako ti misliš na još malo veči krug oko teksasa još?
budeš se ti naoral ti svih zemlji kolko budete imali... :D :D
dok dojde mrcina od 300ks to bude uživancija raditi...valjda me buš koji puta provozal okolo sela?ili malo dalje... :D :D
 
I

ivica

Guest
texas oko 200ha skupa sa povrsinom farme(izmjereno) ,cijela opicna mali bukovec ima oko 280 ha,oko 50 ha ide uz farmu i tolko otp toiko imaju domaci stocari koji ju budu i zadrzali ,tu je jos i sizim koji bude sigurno trazil ,ja i jos neki veci stocari izvana ,kolko ja znam negdje u 7mj bude natjecaj
texas.jpg
 
M

Marko6480

Guest
ja sam htio kupiti prije 2.5g farmu sa zemljištem,državnog zemjlišta je bilo cca290ha plus 80ha u vlasništvu Agroludbrega pored farme i to je 370ha no neznam dali je bilo negdje pored još državno zemljište koje se je pod to računalo. :cry:
sada radi Szim oko 100ha no zbog toga bi mogli u zatvor koji su dobili to zemljište i sada ga ne rade te su ga dali sizimu i još nekima u podzakup štoje protuzakonito. :scratch
ja ču tražiti najmanje 150ha :lol:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,872
Marko6480 kaže:
ja sam htio kupiti prije 2.5g farmu sa zemljištem,državnog zemjlišta je bilo cca290ha plus 80ha u vlasništvu Agroludbrega pored farme i to je 370ha no neznam dali je bilo negdje pored još državno zemljište koje se je pod to računalo. :cry:
sada radi Szim oko 100ha no zbog toga bi mogli u zatvor koji su dobili to zemljište i sada ga ne rade te su ga dali sizimu i još nekima u podzakup štoje protuzakonito. :scratch
ja ču tražiti najmanje 150ha :lol:


malo krivo motaš s tim silnim hektarima :lol: ali mi je drago da si spomenul TKO obrađuje zemlju(malo onih koji su je dobili)nije tu samo Sizim ima njih........
stvarno me zanima kak će biti na sljedećem natječaju uh jedva čekam ,meni ne treba 100 ni 50ha ja ću biti zadovoljan i s puno manje(recimo10ha) i to ću ja obrađivat a ne neko drugi čak i s druge županije
 
I

ivica

Guest
znam za gotove sve table tko koju radi jer sam zadnjih godina tamo dost radio usluga i pomagao kolegama ,samo dvije table su podzakupu ,jednu radi sizim oko 15 ha (a ne 100ha) i jos jednu takvu privatnik iz vel. otoka ostlo sve su domaci ,ako se bu djelilo po novom zakonu onda vise nemaju veze granice opcina a tako ni zupanija nego program i tko se s kim bavi
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
si bum onda i ja del slike u svoj profil od makine da malo osvježim temu...

DSC00026-1.jpg

DSC00028-1.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
za te pare moraju biti makine...više tvoj nego moj :D :lol: :lol:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
točno...u pravu si... :D :D :lol: :lol:
nema veze kaj je rabljeni glavno da sam zadovoljan s njim i da ide dobro... :D 8) 8)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
sve rabljeno... :shock: :shock: ako ti svojega dopeljaš k meni onda bude novi na gruntu... :lol: :lol: :lol: :D :D :shock: :shock:
nečemo iti u kredite..jedino ako budu bolja vremena možda kaj bude ali ne verjem...
 
M

Marko6480

Guest
ma može,dojdem sa svojim k tebi kaj budu susjedi mislili da je tvoj :lol: :lol: :mrgreen:

mora i to dojti,bolj vremena :(
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
bolja vremena moraju dojti zasigurno.. :D :? :cry:

negda se buš valjda dopeljao k meni sa munjom....valjda te bu tata pustil... :scratch :scratch buš ga ti nagovoril.... :D :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh