• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mccormick XTX 200

N

nowke

Guest
pogledajte case i mccormick

publtb90mccormick_xtx200.jpg


Case-IH-MX-150-12592.jpg


veoma slicni a i
kamaz
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Polomljen konusni zupcanik(osovina konusnog pukla popola) i lamele za pogon kardana potrgane.Sate nisam gledao.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
majke ti žarke,tko ovo više sastavi u radno stanje,ajde lisnik reci cijenu dijelova ako znaš ,ja trenutno sjedim da ne opadnem sa stolca,tu blizu mene prije nekoliko godina su majstori pod maliganima odvalilil prednju osovinu sa kotačem sa takvog ali 165ks ,nikad nisam čuo koliko ih je to koštalo al je bilo sigurno papreno:weedman::weedman:
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
decki okanite se ovlastenih servisa,osim ako traktor nije pod garancijom, iz iskustva vidim da nemaju blage veze o onom kaj bi trebali raditi, znaju samo debelu paru pobrati a od posla nist. ima kod mene majstora koji rade takve traktore bez greske i visestruko su jeftiniji.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Tu ima posla za popi***t. Neizgleda mi star ili istjeran traktor a on bolan prebolan.
 
Z

zlate

Guest
zdravo.
treba mi pomoc, imam mc cormick internacional 353. treba mi elekticna sema instalacija
 

Najnoviji postovi

Na vrh