• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mccormick XTX 200

M

mamurni

Guest
Dali neko ima xtx 200 i dali ima kakvih problema sa traktorom zanimaju me iskustva ljudi koji imaju mccormicke ?
Ja imam xtx 200 koji je star tri godine i nije obavio niti jednu jesensku sjetvu , prve godine je krepao kompjuter od pogona , druge godine je pukla osovina u mjenjaču a sada je u kvaru jer je poludio kompijuter pogona a između tih velikih kvarova svaki 10. dan stane radi (ne)kvalitetnog goriva .
Imam i belarusa 1025 (100 )ks on je star 5 god. a servisera je vidio samo na prvom (besplatnom) servisu .
Da skratim ovo mi je 6. traktor koji sam kupio i bio je to veliki promašaj
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
eto,i onda je rus sranje,a zapadnjaci su dobri... :roll: nije da držim nešto do rusa,samo želim reći kako su svi postali više manje jednako kvalitetni.

@mamurni:eek:prosti,ali nisam se mogao sudržati... a da ti i odgovorim,koliko znam nitko nema mccormicka od članova,bar od aktivnih... ja znam jednog dečka koji ima onog 'malog' kepeca od 90 ks,i prezadovoljan je njime.
 
M

mamurni

Guest
Ja sam sa belarusom 82 ks obrađivao 120ha prodao sam ga kad je bio 5god imao je 11000 radnih sati sa samo jednim mjenjanjem karika i to zbog toga što je ostao bez vode .
Imao sam traktore sljedečim redom :
IMT 567 60 ks 4×2
UNIVERZAL 60 ks 4×4
BELARUS 82 ks 4×4
MASSEY F 125 ks 4×4
BELARUS 100 ks 4×4
FENDT 160 ks 4×4
MCCORMICK 200 ks 4×4
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma što nisi nazad kupio fendta, kad si ga več imao? :scratch
 
M

mamurni

Guest
Fendta sam prodao kad sam kupio mccormick jer sam išao na veči i kmforniji traktor mada sad vidim da je fendt bio u rangu sa mccormickom po snazi !
Sad ozbiljno razmišljam da ga prodam i kupim dva manja , recimo belarusa 135ks , jer je rata za ta dva ista ko i za mccormicka .
 
S

seljaček

Guest
Jučer slušam priču ljudi u strojni prsten kupili Mc Cormick 175 ili 195 i totalna pušiona sa 700 rs trokira promjene filtere isto promjene ac pumpu isto promjene bosch pumpu i onda se motor razleti ode u iber turažu jučer je valjda došo iz servisa. U glavnom jako loše iskustvo.
 
M

mamurni

Guest
To gorivo zbilja nije dobro rješeno meni se to stalno događa sva sreča motor još ide . Danas su mi javili kompijuter košta
25000 kn
 
M

mamurni

Guest
prepoznaje li tko xtx 200 ili se ja varam . Pogledajte temu KAMAZ T 215 ( ostali traktori ) Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. [URttpL=http://imageshack.us] Obrisan neispravan link. [/URL]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
toma84 kaže:
Možda su bolji od Mccormick-a :blackeye


MOžda je to razlog zašto te serije McCormicka nevaljaju.
 
M

mamurni

Guest
Danas je serviser donio novi kompijuter , sjedio je u traktoru cjeli dan ali ga nije uspio pokrenuti . Naj vjerojatnije je opet neki mehanički kvar .
Obrisan neispravan link.
:axe:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
mehanički kvar je njima u glavi. to su isto radili kod mene na landiniju i ništa nisu uspjeli dok je morao doći elektroničar iz Rijeke da to riješi. cijela frka je bila čak im je gazda otpustio jednog poslovođu zbog toga.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
eh joj joj,sve je to lijepo dok ide...ali kad ovako stane,da se ubiješ!
 
T

tomonh

Guest
Ima jedan iz Lonjice 150 konja mecormika imal je nekih opasnih problema navodno da je bila šteta oko 10000eura. Vidio sam tog xtx dok je oral uz auto cestu i tanjural tamo u jednom djelu koji se zove bistrac tamo idem u lov pa prolazim onuda.
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
e a možda nije plačena rata za njega pa su te preko gps_a iskopčali pa nemože da upali.........
haha...........
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
imam ja xtx 200 i CX 95 doma, na XTX 200 su mi dosad u garantnom roku otišli senzor za brzinu i senzor pritiska zraka, a sa gorivom nikad problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh