• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Međususjedski odnosi

Davor

Novi član
Pridružen(a)
26 Velj 2019
Poruka
2
Ništa čudno danas su ljudi takvi,ne vidi susjeda što se radi u tom dvorištu to je naj veći problem,do mene je zapuštena parcela dva metra kupine i drača,imam 4 koze i uredno odem do čovjeka u drugo selo da ga pitam da ih tamo pustim da to brste,jer već sve ide na moju ogradu i u dvorište šišam svake godine njegov korov,kaže baja NE ja bi to prodao 400hvati 20,000 eura,ništa stari od toga nego ti onda lijepo to u redi da mi ne uništava ogradu i da se ja sa tim ne zamaram dva puta godišnje,nije prošlo par mjeseci kad su počeli prijetiti sa kaznama za neobrađenu zemlju javlja se gazda jel bi ja to htio u najam,da si očistim i imam za koze.E sad ne bi dragi susjed dvije parcele dalje od mene jedan hektar dao susjed da uživam na ugovor od 5 godina badava a ti plati malčiranje i jebi se kako znaš,na kraju je nudio za badava jel niko nije htio malčirati sa klasičnim malčerom nego onaj šumski a to ga je koštalo malo drugačije,nego normalno malčiranje

komer

Dobro znana faca
Pridružen(a)
1 Srp 2008
Poruka
2,374
Danas dovezao zadnju rundu i nigdje nikoga...muk u selu:)

matijavz

Član
Pridružen(a)
13 Pro 2015
Poruka
164
Posto kazes da nema ograde, iduci put napravi ogradu od bala pa nek se hebe...kad radis nevalja, kad ne radis opet nevalja.

Na vrh