• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 264 turbo

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
traktor je 3 klipa...cjenia mu je 7 000 eura s prednjim utovaracem

http://v2.pik.ba/artikal/13382399/traktor-masine/

Sta islite o tome i koliko je pouzdan taj turbo, ima li negdje tema o turbu opcenito je li to kvarljivo ili ne i kako je s djelovima, nemam nekih extremnih uvjeta rada niti sam neki bijesan vozac...onako penzionerski.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Rekel bi da je to Landini. Solidan traktor, samo lakši i kraći od 560. Ne moraš se bojati turba, ak je bil u imalo dobrim rukama.
Utovarivač ti bez prednjeg pogona ide po ravnici, no, nemoj očekivati čuda.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno ZJ traktor 70ks nakon baliranja otkopčana balirka i trebal je sa tvornički ugrađenim prednjim utovarivačem utovariti bale na ravnoj livadi ni je mogel dok nisam iza zakopćal 3 m rd jednostavno toliko je pritisnal prednji kraj da su skoro zadnje gume bile u zraku tj natrag ni milimetar .:mur:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,144
Tetak ima prednji utovarivač sa dva cilindra na Torpedu td65 i radi bez većih problema i nosi po dvije suhe bale jedino što ima tvorničke tegove u felgama na Torpedu, al kad ide u rikverc u brdu zadnji kotači malo kližu. A opet ima kod mene i Imt539 sa prednjim utovarivačem sa dva cilindra i nazad kači uteg od 300,400 kg i kaže da radi bez problema. Samo ja sam mišljenja da traktor bez prednjeg pogona ne može iskoristiti utovarivač u potpunosti.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To je MF 100% nikakvi azijac niti indijac.
Po meni vrijedi te novce sa utovarivačem. Kolko ljudi ima prednji utovarivač na traktoru bez prednjeg pogona pa radi s njim,staviš iza nekakvi uteg i ideš bez problema. Samo šta taj traktor nije za nosit teške terete recimo rolobalu sijenaže koja ima cca 700kg i imat velku korpu za rasute terete.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Landini je, nemorate raspravljati oko toga. Dakle, talijan s Perkins motorom.
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
i vrijedi li 7000 eura...???

Kakva je potrosnja u odnosu na 560 ??? i opcenito odrzavanje ?

http://v2.pik.ba/artikal/9988082/traktor-imt-560/ ovo je moj

po vama koliko bih trebao onako da dobacim evropskih novaca da bi se zamjenili. Realno on jest svercar ali ja nisam ne zelim ostetiti niti sebe niti njega, manje vise sve je to polovno.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
MF i Landini su davnih dana radili skupa tako da nebino dali je landini ili mf.
Po pričama sam ćuo da 560 dosta troše,a pošto je ovo motor 3 cil. i ako je perkins nebi trebao puno trošit. Nadoplatit nebi smio više od 3 000€
 

Najnoviji postovi

Na vrh