• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 5400

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
mf 5400 akcija

pretplatnik sam agroglasa i več duže vrijeme reklamiraju akciju ORO INTERNATIONALA na mf 5400...zanima me zašto je na akciji?ja mislim da je to dobar traktor..ono,mali okretan i tako...samo ne znam kako je unutra uređen...
 
R

Ratarko

Guest
Re: mf 5400 akcija

abrkili kaže:
pretplatnik sam agroglasa i več duže vrijeme reklamiraju akciju ORO INTERNATIONALA na mf 5400...zanima me zašto je na akciji?ja mislim da je to dobar traktor..ono,mali okretan i tako...samo ne znam kako je unutra uređen...

Okreni se na petama i ne okreči se sine , ORO je zastupnik , alooo ORO :roll:
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Isplati li se kupiti ovu seriju ?
ÄŒuo sam da su ima getribe slabe, da DYNA 4 i nije nešto, a meni se baš takav mjenjač sviđa!!?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Koji točno model te zanima?
Ako uzimaš iz te serije onda uzmi najači model (125 ks)jer ima SISU motor.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Pozdrav i dobrodošao na forum :!:
čime se baviš?? koliko zemlje radiš...??

što se tiče traktora moj bi ti bio prijedlog da pogledaš JD seriju 6020 ili možda 6030 oba dvije su puno bolje od MF 5400 serije
 
R

robert

Guest
pozdrav!zanima li te samo serija 5400 ili si gledao i druge marke?za koje ti radove treba i od koliko ks?
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Ukratko bavim se uzgojem povrća na cca. 15ha!
Trenutno imam 539 i Zetor 6321 kojem ću staviti uže gume da mogu s njim prskati i kultivirati pa mi treba još jedan traktor do 100ks iako mi je to možda previše za sad, ali tko zna, možda će mi za par god. biti premalo ako uzmem slabijeg!
Å to se modela traktora tiče razmišljam o njih nekoliko: MF 5455,MF 4455, Agofarm(Ili bilo koji blizanac iz grupacije), i NH TL-A 100!!
 
P

Picek

Guest
pajdo kaže:
Ukratko bavim se uzgojem povrća na cca. 15ha!
Trenutno imam 539 i Zetor 6321 kojem ću staviti uže gume da mogu s njim prskati i kultivirati pa mi treba još jedan traktor do 100ks iako mi je to možda previše za sad, ali tko zna, možda će mi za par god. biti premalo ako uzmem slabijeg!
Å to se modela traktora tiče razmišljam o njih nekoliko: MF 5455,MF 4455, Agofarm(Ili bilo koji blizanac iz grupacije), i NH TL-A 100!!
NH i Agrofarm su jeftiniji ako se ne varam..
a član forum krx_pozega ima 4455 pa ti može nešto više reći o njemu..
a s obzirom da ja znam da se on slaže u Finskoj te da je to u principu isti traktor kao Valtra, te da dolazi sa SISU motorom možda ti i nije loš izbor :mrgreen: ..
ali NH i Agrofarm su čini mi se cjenovno prihvatljiviji..
a od svih nabrojanih u RH vjerojatno najbolju servisnu službu ima Deutz - Poljonova tako da vodi računa i o tome..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re:

mario kaže:
Najgore je kad dobar traktor zastupa loš zastupnik!

A gore je obratno :) Kad ti dobar trgovac proda los traktor (a upravo zato i jest dobar)
 
B

Bobo

Guest
Re: mf 5400 akcija

Ne valja ni ovako ni onako ;)

Daj mi reci sto te navelo da podizes temu iz treceg mjeseca?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: mf 5400 akcija

Bobo kaže:
Daj mi reci sto te navelo da podizes temu iz treceg mjeseca?
Znas onaj vic kad dvojica ekonomista idu cestom i naidju na gov*o.
Prvi : "Hoces za 100Eura poesti gov*o?"
Drugi si misli "gov*o je gov*o, ali 100E je 100E" i pojede gov*o i zaradi 100E.
Idu dalje i naidju na drugo gov*o
Drugi, koji je vec pojeo gov*o, kaze prvom "Jeli bi ti za 100E pojeo gov*o?"
Prvi si misli "gov*o je gov*o, ali izgubio je vec 100E" i pojede i on gov*o.

Idu dalje i jedan od njih pita onog drugog" Koji je smisao svega ovoga. Obojica smo pojeli gov*o, a stanje u dzepu nam je isto?"
Drugi mu odgovori: "Bitno je da se lova vrti"

Tako i ja :) bitno da se pise (a i nisam obratio pozornost na datum posta) ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: mf 5400 akcija

Ok, ali nisam mislio da je ova tema bila vrijedna podizanja...

Kako god hocete, glavno da se pise...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nadam se da tema nije pala u zaborav....

ima li još netko ovakvog macana...ako da, može iskustva u radu sa strojem... malo mi zapeo za oko pa me zanima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Re: mf 5400 akcija

Kod mene ima jedan 5465. iskreno, šta je na ove dvije slike izrečeno, neznam. Šta ima znači ono Dyna VT...kako li več...
 

Najnoviji postovi

Na vrh