• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 7495 slike iz kabine , ne otvaraj bez adsl-a ...

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
hm...nevalja ni kada je pretiha a ni kad je pre bučna,,u svakom slučaju ugodnije je raditi kada je tiša, ali sada da ti neznaš da li ti traktor radi ili ne, to je pre tiho :scratch
 
R

Ratarko

Guest
Traktor ti čuješ odnosno osjetiš ga na neki način ali problem su priključni uređaji koje sam prije mogao osluškivati i na najmanji krivi zvuk sam stajao da vidim da li je neki problem . Sada jednostavno te zvukove ne čujem nego dođem kući i vidim da nemam kuglica u ležaju na tanjurači :shock: , prije bih to čuo i definitivno bi ležaj bio izmijenjen prije nego li mu poispadaju sve kuglice i prije nego li se osovina otokari :|
 
R

Ratarko

Guest
Jedna od zanimljivijih caki na MF 7495 traktoru ( vjerojatno ima i na drugim modelima ) je brojač potrošenih litara goriva .Brojač se ne može resetirati tako da iz dana u dan pratim brojku koja se ne zaustavlja :|
Danas sam ju zaokružio na 10.000 litara pa da ju podijelim sa vama preko ove slike . Na drugoj fotki se vidi broj radnih sati tako da se lako dolazi do brojke od 18.3 litre potrošenog plavog dizela po radnom satu .

Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
 
Na vrh