• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serija 4400 SISU

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
A

Ante

Guest
Re: mf4400 sisu serija

Konacno je traktorcic dosao doma.
Evo upravo sam ga utjerao u dvoriste! Dakle, radi se o MF4455, s nesto opreme, taman koliko mi treba.
Stavit cu par slicica malo kasnije
 
P

Picek

Guest
Re: mf4400 sisu serija

koliko novaca i što od opreme?

automatska kuka za dvoosovinke je gore to vidim, klateća kuka također..
nije automatska, tek sad vidjeh produžetak.. :oops:
klima ili zračni kompresor?
EHR pretpostavljam da ne..

može cijena i na PM..
 
K

krx pozega

Guest
Re: mf4400 sisu serija

Prava mašina...nema šta ;) 8)

....Ante daj napiši šta sve od opreme imaš...koliko te izašao i gdje si ga kupio......brzoooo...možeš i na pm
 
R

Ratarko

Guest
Re: mf4400 sisu serija

Kakav sada PM krx ... svi moramo znati :blackeye

Čestitam na novoj pili Ante !!!
Novo je novo . Pazi sada na njega 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: mf4400 sisu serija

Lijepi traktor nema kaj. Došel je jedan takav i u moj kraj negde u proljeće 2007.
Čovijek ga tjera po noći i po danu ima malu farmu i prezadovoljan je s njime
On si je još na svoj MF 4455 stavio prednji utovarivač
Vozi rolo bale pun gas :p :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A

Ante

Guest
Re: mf4400 sisu serija

Od opreme imam EHR, klimu, pojacanu hidrauliku, prednja i straznja radna svjetla, zastita kabine, grijanje, pojacane gume... To bi otprilike bilo to. Kupio sam ga u Favoritu. Imao je 5 radnih sati kad sam ga preuzeo. Bio je izlozen na sajmu u Becu proslog mjeseca. Cijena je 35000 eura +PDV.
 
A

Ante

Guest
Re: mf4400 sisu serija

Ljudi, pomozite.
Kupio bi za svoj MF 4455 trobrazni ljug prvrtač, šta preporučate?
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Pozdrav svima...zanima me ima li netko možda prednju hidrauliku na ovoj seriji traktora, ako ima može koja slika...i jel je netko to naknadno pravio???
 

Najnoviji postovi

Na vrh