• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Standard 265

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Jel taj stroj ima 2 ili tri brzine?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Zanima me.
Razmišljam nabaviti stroj s motikama, bez motora, za male novce, da si složim nekaj takvo malo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Svejedno...do 50-60-70cm. Koliko ima.

Imaš kaj za ponuditi?
 
Posljednje uređivanje:

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Imam, ima 4,5 ks i radna sirina 39 cm. Kupljena, ali ne odgovara nasim potrebama. Sve ukupno, ako je radila 7-8 sati, u biti nova.
Posaljem ti slike na pp, ali tek za 2-3 dana.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

MarioZg1

Član
Tu od
19 Sij 2015
Poruka
126
Ko ovi neki hurikani i slicno...

Moja ova je bombon. Nije ju briggs sa 2ks stigao poderat.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
Možda je ipak neka zvjerka, pričekajmo da vidimo sličice (u boji).:icon_wink:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Kod kuće imam od strojeva samo husqvarna, homeelite, itd.... nikad mi stari ni kupovo stroj za kratku upotrebu.
Za ovu kopacicu ne znam koji je proizvođač (moram viditi) , ali to malo kaj sam radio je bilo sasvim ok....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Mala pomoć, znalci briggs motora. Na frezi je motor briggs 60122 serije i snage 2 ks, nakon par minuta frezanja,radi jedino u ler gasu ili prima gas, dobi okretaje, ali čim osjeti opterećenje guši se i gasi. Fergazer par puta čistio i ništa, ima li neko ok riječenje ili novi motor kao i kolega od prije koji mjesec.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na fergazeru bi trebal biti vijak za podešavanje smjese za visoke okretaje,da nisi njega frkal?
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Ima samo jedan s desne strane, štelal sam po njemu, svašta, ali kad ju krene ludilo jednostavno neće i guši se.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zategni ga do kraja i otpusti za dva kruga,max.2.5 krugova.
Al ja ne pricam o šarafu za ler gas nego šaraf koji bi trebao biti kao malo upušten u tjelo fergazera.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Mislim da je taj motor odradio svoje jer cim radi malo on se pregreje i pocne ludovati. Cest slucaj kod brigsa a drugo to je motor male snage za frezovanje i nije mu dug vek kao i slicnim motorima. Brigs ima problema sa pregrevanjem i jedino ocisti dobro rebra na stublini i ventilatoru i proveri filter vazduha dal nije pun i operi. Vecinom dok je dobar motor nepravi probleme al cim kompresione karike popuste sklon grejanju i cupanju zivaca
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neka proba par sitnica,pa če dalje vidjet,šta če.:(wasntme):
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Mislim da će motorić na otpad jer sam malo kratak sa živcima. Oprao sam motor, čist je, isto i filter, jedino ću još probati po fergazeru, na taj šarafić kak veli kolega 2-2.5 krugova.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,552
To je motor star cca preko 35 godina. To je mtk sa dvije brzine i rikverc (znači isti mjenjač kao i 350, 400, 420, 425) i ako mu staviš sve noževe (85 cm) onda mu je to previše jer nema dovoljno snage mogao bi raditi eventualno sa 50 - 60 cm. I to kad je bio nov i sve OK i kao takav reproducira manju snagu nego Tomos na modelu 350. Vjerojatno je potrošen i šarafljenjem po vijcima na krb neće se postići puno. Znači bez dijagnosticiranja klipa, karika, cilindra, ventila, klipnjače itd. ne bi trebalo puno očekivati od njega. :(emo):
 

MarioZg1

Član
Tu od
19 Sij 2015
Poruka
126
Ista stvar je i kod mene bila. Sve oprano i postelano i kad ga stavis u zemlju crkne. Napravi si ovo sto sam i ja napravio i biti ces prezadovoljan. Ja sam masinu platio 1100kn tako da ovo sa Ebay-a se cini ok ponuda. Dali je netko narucivao mozda?
 

Najnoviji postovi

Na vrh