• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
igi88 nikad se ne zna,ministrica je rekla da barem malo povecaju svaku mjeru(to njezino malo je meni puno kad pogledas prosle natjecaje).ako im nije od intersea povecat ovu mjeru gdje je zaposljavanje onda neznam.ja se nadam da ce povecat barem za 300 projekata.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
gospoda ministrica kada je gostovala u plodovima zemlje izjavila je ako ne pronadu sredstva da ce mjera biti zatvorena kroz mjesec dana.to je sada tu pa cemo vidjet.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Je tko poslao email koji su spomenuli Pero Perić i Baldo? Vezano za mutno produživanje natječaja?
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Tako i ja razmišljam,ovo je jedna od mjera gdje je većinom zap.,i ostanak ljudi na selu,kako su dosta produžili listu na 6.3,tako se nadam da će i tu crta ići niže,samo smo svi nestrpljivi kao i sam,gdje je crta danas ili sutra. Ide novi na jesen pa bože moj probamo ponovo,ali se nadam da će tu biti povećanja.pozz
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Ja imam 80 i nisam u obradi. Nazvao sam agenciju i rekli su mi da nisam ni na nekoj pomocnoj listi :/
Ma katastrofa, moji roditelji su isto na 80 pa se zato ponadao da je obrada isla i ispod 81.
A jel znas mozda na kojem mjestu si bio na inicijalnoj?
Navodno da su neki s 80 i u obradu usli zbog dosta odbacenih prijava i onih s oduzetim bodovima. Samo nikako utvrditi koliko takvih slucajeva je do sada. Moji su 60 mjesta ispod inicijalne i nisu usli u obradu.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ima puno prijava sa 80,79,a vjerojatno sto se ide jos nize da je za svaki bod more prijava vise
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
@topliner
Upozoravam te posljednji put, NEMOJ pisati uzastopne poruke.

Imaš ispod opciju Uredi pa onda ispravi ili dodaj ono kaj trebaš, u roku 20 minuta.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Ma katastrofa, moji roditelji su isto na 80 pa se zato ponadao da je obrada isla i ispod 81.
A jel znas mozda na kojem mjestu si bio na inicijalnoj?
Navodno da su neki s 80 i u obradu usli zbog dosta odbacenih prijava i onih s oduzetim bodovima. Samo nikako utvrditi koliko takvih slucajeva je do sada. Moji su 60 mjesta ispod inicijalne i nisu usli u obradu.
Prije nekih mjesec i pol su mi rekli da sam na 380. mjestu. Jeste Vi poslali onakav mail o kojem ste pričali? Ako da, jeste dobili odgovor?
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Prije nekih mjesec i pol su mi rekli da sam na 380. mjestu. Jeste Vi poslali onakav mail o kojem ste pričali? Ako da, jeste dobili odgovor?
Još u 12. mjesecu poslali, a odgovor standardni - da će pokušati učiniti sve što je u njihovoj moći.
Uglavnom ništa konkretno...samo da nešto reda radi odgovore.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Po meni ono na čemu bi mi kao krajnji korisnici trebali inzistirati je da se radi transparentnosti 15 dana nakon završetka natječaja objavi inicijalna rang lista prema bodovima koje si je korisnik dodijelio. Nakon toga neka obrađuju i skidaju bodove, ali tako bi bar ljudi znali gdje su - ovako nemaš pojma da li si 370 ili 2370.
Ne vidim ni jedan jedini razlog zašto se tako ne bi radilo. Iz agroneta to sigurno mogu u par min izlistati.
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Ima li tko s 81 da je dobio odluku?
Al da je pritom 81 i tražio, ne da su mi traženi bodovi skinuti na 81.

Kolega s traženih 81 za koji dan će biti 3 mjeseca otkad je u obradi. Dopuna je tražena nakon 10tak dana obrade...uredno poslana i od tada ništa. Malo čudno da je prijava u obradi već 3 mjeseca i da u tom roku još nikakve odluke nema.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
baldo ima kolega damir,prijavio 81 bod,neku nadopunu imao i dobio odluku u nekom kratkom roku
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ako zanima koga jucer sam zvao u zg,javila mi se neka gospoda,o povecanju alokacije ne zna nista,obrada i dalje traje tak mi rekla
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
A joj 3 mjeseca u obradi.pa to je za poludit
Pa da. Ludi. Pitao par puta kazu prijava je u obradi.
Luda kuca. Neki dobiju odluku za 3 tjedna a neki za 3 mjeseca. Ne kuzim sto moze biti razlog takve razlike u obradama.
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
prijavio 83 boda i u obradi mi je status vec 3 mjeseca
Znaci ima jos slicnih slučajeva. A bit ce da je do "brze" referenta koji obraduje.
Jesu Vas tražili koju dopunu?
 
Na vrh