• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ako si u obradi ne znaci da si iznad crte,utvrde ti manji broj bodova i gdje si onda?
 

istranet

Novi član
Tu od
2 Pro 2020
Poruka
12
ako si u obradi ne znaci da si iznad crte,utvrde ti manji broj bodova i gdje si onda?
Nisi razumio, ako si imao 79 bodova na prijavi i usao si u obradu to znaci da svi sa 79 bodova prolaze, ako ti skinu bodove onda moras cekati i vidjeti ako ce se prag spustiti do tvojih bodova
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
moram jos i ovo napisati,ja sam vam napisao sto su mi rekli djelatnici u bj.sada ako oni lazu lazem i ja.tu mi je malo cudno kod ovih 50 sto su prosli,obrada je isla po broju bodova kod prijave,kad pogledate lista ide od 95 bodova do 84 po redosljedu.znaci ovo ne gledam sto je utvrdeno.netko je tu napisao dobro, znat cemo vise kad izbace opet listu,ako bude isla od 84(znaci bodovi kod prijave) na dolje onda se netko nasalio dobro.kolega je zvao isto i isto mu je receno kao i meni.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ja osobno mislim da ovaj natjecaj pusim,na novi se necu moc javit jer upisujem jos nekih 7 ha u upisnik tako da necu dobit bodove po tom kriteriju.nema to nikake logike, produzit natjecaj mjesec dana a novaca ima malo.nekom je se pogodovalo to je to
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Nema povećanja alokacije, tako sam i ja razumio. A pogodovalo se velikim konzultantima sa velikim brojem prijava koji nisu stigli odraditi sve prijave, jer ih je bilo puno pa su produžili prijavu.
Do povećanja alokacije neće doći jer bi tek onda nastala pizdarija, tipa "zašto njemu da a meni ne", tako da bi vjerojatno išla samo kada bi svi prošli, a to je nemoguće jer treba miljardu kuna sa ovim brojem prijava
 

OPG Zrnić

Novi član
Tu od
29 Stu 2019
Poruka
13
Ovo je po trenutnoj alokaciji a nadam se da ce doci do povecanja jer uglavnom bude svaki put, samo treba proci neko vrijeme i moraju traziti iz proracuna i tko zna od kuda novac. Mjeru 6.3.1. su tri puta dizali pa ce valjda ovu jednom. Imaju temelja za dizanje posto je deset puta vise prijavljenih nego koji dobivaju po trenutnoj alokaciji.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
procitajte sta je opg zrnic napisao
Ako mislite na tekst od Agencije, oni su naveli da će nakon obrade svih unutar alokacije, lista biti zaključena. Ali to ne znači da je gotovo. Nakon toga oni mogu povećati alokaciju.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Nema povećanja alokacije, tako sam i ja razumio. A pogodovalo se velikim konzultantima sa velikim brojem prijava koji nisu stigli odraditi sve prijave, jer ih je bilo puno pa su produžili prijavu.
Do povećanja alokacije neće doći jer bi tek onda nastala pizdarija, tipa "zašto njemu da a meni ne", tako da bi vjerojatno išla samo kada bi svi prošli, a to je nemoguće jer treba miljardu kuna sa ovim brojem prijava
Mislim da nema veze hoće li biti za sve ili ne. 6.3.1. su povećali i nakon povećanja i dalje nije bilo za sve.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Mislim da je dobar put da konstantno zovemo i Agenciju i Ministarstvo i šaljemo mailove te im na taj način možda stvorimo osjećaj da je mjera važna i da ju treba povećati.
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Ako mislite na tekst od Agencije, oni su naveli da će nakon obrade svih unutar alokacije, lista biti zaključena. Ali to ne znači da je gotovo. Nakon toga oni mogu povećati alokaciju.
Netočno. Nakon zaključenja liste, odnosno objave konačne rang liste, ne može doći do povećanja alokacije niti ponovnog otvaranja obrade prijava.
Dizanje alokacije i naknadna obrada prijava koje su inicijalno bile ispod crte moguće je sve dok lista ne postane konačna.
Lista se s razlogom zove konačna, a ova sada inicijalna i nakon obrade prijava privremena. U trenutku kad se objavi konačna natječaj je zaključen.
 

Lukafra

Novi član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
5
50000€ je natjecaj 42500 daje evropa 7500 hr. 50000 kad potrosis 10000 je pdv. Znaci ako nai su u plusu kolko daju da daju
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Netočno. Nakon zaključenja liste, odnosno objave konačne rang liste, ne može doći do povećanja alokacije niti ponovnog otvaranja obrade prijava.
Dizanje alokacije i naknadna obrada prijava koje su inicijalno bile ispod crte moguće je sve dok lista ne postane konačna.
Lista se s razlogom zove konačna, a ova sada inicijalna i nakon obrade prijava privremena. U trenutku kad se objavi konačna natječaj je zaključen.
Ok. Nisam znao da taj termin znači to. Mislio sam da kada potroše trenutnu alokaciju i objave listu, da to još nije gotovo.
 
Na vrh