• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
Osobno, mislim da konzultant griješi u tvom slučaju onda. Zaprimljen si na obradu zbog redoslijeda prema prijavljenim bodovima, ali rezultat te obrade ne nosi nikakvu garanciju prolaza nakon spuštanja za 10 bodova . To je jako puno i jako je puno ljudi u tih 10 bodova.
 

istranet

Novi član
Tu od
2 Pro 2020
Poruka
12
I to je moguce, ali kada sam pitao ovog iz agencije koji je obradivao moj predmet rekao je da i sa 76 bodova sigurno prolazim. Bio je neko ok lik! Ali vidjeti cemo, svasta se moze desiti, no stres! :)
Svakako javim rezultat na kraju
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
Da, super ako je to za 76 bodova potvrdio netko od "gore", to su svakako neočekivane vijesti s obzirom na velik broj prijavljenih i relativno mali iznos raspoloživih sredstava
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Sa 76 bodova bez povećanja alokacije sigurno ne možete proći . Konzultant griješi, a za ove iz agencije se nadajmo da možda znaju da dolazi do povećanja. Ako vam član poljoprivrednog gospodarstva (bez obzira što je obrt) ima diplomu onda imate pravo na bodove. Nemojte slušat konzultanta i pišite prigovor.
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
76
@istranet nadam se da je stvarno tako, jer ima puno ljudi unutar tvojih bodova

@Raptor obrti nemaju članove, prigovor mu nema smisla, kod trgovačkih društava i obrta se gleda odgovorna osoba iz upisnika poljoprivrednika
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Zna li netko do kojeg broja bodova je došla inicijalna lista? Gledajući prošli natječaj svi natjecatelji su prošli na njemu,točnije 552 natjecatelja,u slučaju da se alokacija ne poveća trebalo bi biti dovoljno novca za 317 ugovora,na prošlom natječaju netko na 317 mjestu imao je 65 bodova ja osobno mislim da se na ovaj natječaj prijavilo isto ili malo više ljudi te da priča o 3000+ natjecatelja ne drži vodu,ako netko ima provjerenu informaciju o broju prijavljenih neka se javi.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
@Raptor obrti nemaju članove, prigovor mu nema smisla, kod trgovačkih društava i obrta se gleda odgovorna osoba iz upisnika poljoprivrednika
U pravu si da, moj bad.. Ali što u slučajevima kada u upisniku poljoprivrednika stoji upisan član jer je prehodno PG bio OPG, ali se za potrebe diverzificirane djelatnosti pretvara u obrt?
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
50
Koliko sam dobio info, lista je stala na 81 bodu, Koliko sam uspio razumjeti, 321 korisnik ukupno je na inicijalnoj listi
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
50
Kontaktirao sam agenciju, da provjerim kakvo je stanje jer sam se i sam prijavio, lista prolaza je trenutno stala na 81 bodu..
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Mislite lista projekata koji su u fazi obrade ili inicijalna lista projekata koji su unutar alokacije? Jer sam ja također kontaktirao agenciju sa istim pitanjem i samo su mi se nasmijali i rekli da ne mogu davati te informacije.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
50
Inicijalna lista unutar alokacije..meni su skinuli 5 bodova, nezz zašto jer još nisam obrađen te sam trenutno blago iznad crte, zasada.
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Inicijalna lista unutar alokacije..meni su skinuli 5 bodova, nezz zašto jer još nisam obrađen te sam trenutno blago iznad crte, zasada.
Kako znate da vam je skinuto 5 bodova ako još niste obrađeni?
Odluka o oduzimanju bodova obrazlaže se u Odluci o rezultatu administrativne kontrole koja se izdaje nakon postupka obrade prijave. Ako još niste obrađeni nije vam niti izdana odluka pa molimo pojašnjenje otkud Vam informacija o umanjenju broja bodova.
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
@Baldo - pa ak su mu rekli u agenciji, to je još u obradi, radna verzija, nisu još zaključili konačne odluke, sve je čovjek jasno napisao.
Znam da su svi sad napeti jer se očito prijavilo "milijun" ljudi nošeni optimizmom prvog 100% prolaznog natječaja, al treba se pomirit da love nebu dosta i da prolaze samo oni s ocjenom odličan i vrlo dobar :)
 

Lukafra

Novi član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
5
Prije par dana neko je napisao da su mu u agenciji rekli da sa 76 prolazi., meni su u agenciji rekli 3000+ prijava, sreo neki dan kontrolira koji mi je bio perlani za 6.3 rekao mi je da ima oko 1000 prijava na 6.2 tako da ...
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Jako je čudno da oni dijele takve informacije telefonom, inače kad nazoveš uvijek ide odgovor da ne mogu davati informacije...Ide povećanje alokacije samo se ne zna još koliko, a i na prošlom natječaju je bilo duplo više love
 

Najnoviji postovi

Na vrh