• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

miha04

Novi član
Tu od
9 Pro 2020
Poruka
8
Znaci ima jos slicnih slučajeva. A bit ce da je do "brze" referenta koji obraduje.
Jesu Vas tražili koju dopunu?
ma nista samo kazu da je status u obradi
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Meni početkom 1.mjeseca usli u obradu imao dopunu riješio u jednom danu odluka došla za 20 dana prijavio 81 bod i 81 bod prihvaćen.
 

fabo123

Novi član
Tu od
6 Velj 2016
Poruka
24
Samo da malo oživim temu.
Tražeći po bespucima interneta dosao sam do par ljudi koji su dobili prolazne odluke u ovoj mjeri.Kontaktirao sam ih i vecina ih kaze da ne zna koliko bodova ima.
Pa mislim ono da li me vecina tih ljudi laže ili stvarno neznaju?!%$@
Imam 80 bodova,nervozan sam strasno u ocekivanju sto ce biti.
Stalno pokusavam saznati oce li me ovih 50000 pogurat i dat malo sanse u ovom zivotu a ljudi kazu mrtvi hladni "ne znam koliko bodova imam"
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
povecat ce alokaciju kad su to zavukli ovak dugo.ja koje znam imaju 81 i vise bodova i prosli su,a ima i koje znam da neznaju koliko imaju bodova kod prijave.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Jako dugo nema nikakve objave od strane agencije niti se nadopunjava ona lista od prvih 50 ugovora...
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Samo da malo oživim temu.
Tražeći po bespucima interneta dosao sam do par ljudi koji su dobili prolazne odluke u ovoj mjeri.Kontaktirao sam ih i vecina ih kaze da ne zna koliko bodova ima.
Pa mislim ono da li me vecina tih ljudi laže ili stvarno neznaju?!%$@
Imam 80 bodova,nervozan sam strasno u ocekivanju sto ce biti.
Stalno pokusavam saznati oce li me ovih 50000 pogurat i dat malo sanse u ovom zivotu a ljudi kazu mrtvi hladni "ne znam koliko bodova imam"
Ma to su gluposti da ljudi koji su prosli ne znaju s koliko bodova su prosli kad to pise u odluci. Mi smo prosli s 85 bodova. I znam kako vam je, ja vec 2 god cekam hocu-necu proci na 6.3.1 jer sam taman na granici negdje. Al najgore je to sto kod nas nista nije transparentno i nikad se nista ne zna...
 

Dambo99

Novi član
Tu od
1 Velj 2021
Poruka
5
Na koji broj zovete za informacije o mjeri,da i ja vidim sta kazu?iz slavonskog broda sam
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Bi li Vam bio problem pogledati kada ste podnesli zahtjev? Ja isto imam 80 i pretpostavljam da je razlika u datumu podnošenja. P.S. čestitam :)
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
Ja isto imam 80 i pretpostavljam da je razlika u datumu podnošenja.

Zašto bi se trebalo išta predpostavljati kada je u natječaju u članku 2.5.1 stavak 5 sve jasno određeno:

(5) U slučaju da dva ili više zahtjeva za potporu imaju isti broj bodova prednost se određuje sljedećim redoslijedom:
a) Projektom se doprinosi očuvanju/stvaranju novih radnih mjesta
b) Pojedinačni kriteriji po redoslijedu u tablici kriteriji odabira
c) Vrijeme podnošenja Zahtjeva za potporu

Sve suprotno od toga bilo bi protivno pravilima natječaja, a budući da će na određenom broju bodova biti dio korisnika koji će proći a dio koji će otpasti (možda već i na 80), valjda su odmah napravili rang listu prema ovdje navedenim uvjetima

Ili mislite da imate baš sve identične bodove u tablici kriterija odabira?
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
U trenutku pisanja poruke nisam znao za stavak o slučaju da zahtjevi imaju isti broj bodova. Mislio sam da je samo vrijeme podnošenja važno.

Kasnije sam se čuo sa gospodinom koji je ušao u obradu sa 80 bodova i ustanovili smo da smo po pojedinačnim kriterijima po redoslijedu u tablici isti do 4. kriterija (sektori). Tek tu se razlikujemo.

Kasnije sam nazvao agenciju da provjerim hoće li mi reći kako stojim, no naravno, nisu htjeli. Pitao sam ih za slučajeve sa istim bodovima i spomenuli su samo vrijeme podnošenja zahtjeva. Možda netko drugi rangira tablicu..
Također, naveli su mi da će možda sljedeći tjedan uzimati nove zahtjeve u obradu.

Živi bili pa vidjeli..

A što se tiče nadležnih koji nam ne žele transparentno pokazati rezultate, oni će doći u raj (ili onaj drugi odjeljak) i pred njima će biti djevice koje će im reći: "Počekaj godinu-dvije, onda ćemo ti reći kako stojiš na listi čekanja."
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
Pozdrav svima!imam informacije potpisano je dosad 117 ugovora i gospoda razmisljaju o povecanju alokacije tako mi danas rekla gosp.zvao sam u zagreb
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Pozdrav svima!imam informacije potpisano je dosad 117 ugovora i gospoda razmisljaju o povecanju alokacije tako mi danas rekla gosp.zvao sam u zagreb
Jesu li bili dovoljno hrabri i spomenuli neki okvirni broj za koliko bi alokacija mogla ići gore il su nam samo bacili bubu u uhu da razmišljaju o povećanju? :)
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
Pozdrav svima!imam informacije potpisano je dosad 117 ugovora i gospoda razmisljaju o povecanju alokacije tako mi danas rekla gosp.zvao sam u zagreb
Jesi zvao Agenciju ili ministarstvo?
 

Najnoviji postovi

Na vrh