• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Pozdrav ekipa jeli netko dobio ugovor a da je u 1. mjesecu prošao administrativnu kontrolu
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
evo broj od ministricinog kabineta 016408114
Istina je. Gospođa koja mi se javila na ovaj broj isto je rekla da se razmišlja o povećanju. Nije rekla koji broj. Napomenula je da ako dođe do povećanja, da će biti objavljenje izmjene natječaja te da ako bude potpisano sa svih strana, da bi moglo biti u sljedećih nekoliko dana.
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
I ja sam dobio info da ide povećanje alokacija, pitanje je samo za koliko, ja vjerujem da bi moglo doći i do povećanja do 300 projekata, tako da bude manje korisnika na slijedećem natječaju, ukoliko je ko zainteresiran, kao što sam ranije napomenuo radim po principu prolaznih projekata, javite se u dm 😀
 

fabo123

Novi član
Tu od
6 Velj 2016
Poruka
24
17.02. mi je uzeto u obradu,za par dana sam imao dopunu i jucer mi je dosla pozitivna odluka o administrativnoj kontroli.
Bodovi svi priznati 80.
Izgleda da su ubrzali malo.
 

Dambo99

Novi član
Tu od
1 Velj 2021
Poruka
5
17.02. mi je uzeto u obradu,za par dana sam imao dopunu i jucer mi je dosla pozitivna odluka o administrativnoj kontroli.
Bodovi svi priznati 80.
Izgleda da su ubrzali malo.
I što sada,koliko sada opet treba cekati do neke nove obavijesti ili potpisivanja ugovora,meni je 12.02.stigla ta pozitivna odluka...i sada samo cekamo ha?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
17.02. mi je uzeto u obradu,za par dana sam imao dopunu i jucer mi je dosla pozitivna odluka o administrativnoj kontroli.
Bodovi svi priznati 80.
Izgleda da su ubrzali malo.
Može info koliko zaposlenih si prijavio, dužina upisa u upisnik i ekonomska veličina? budući da su to kriteriji po kojem se rangira ako ima više projekata isto bodova
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Dambo99 i meni 27.01 stigla pozitivna odluka i još čekam ugovor. Valjda će brzo.
 

miha04

Novi član
Tu od
9 Pro 2020
Poruka
8
da nisam predao potvrdu iz porezne a predao sam greska je do administratora sto je obradjivao predmet pa sam sad naknadno slao
pa me sad zanima u kojem roku cu dobiti odgovor
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Gospođa sa gore navedenog broja mi je upravo rekla da je poslala agenciji upute za izmjenu natječaja za 6.2.1. To znači da će biti povećanje. Čeka da Agencija napravi izmjene i onda će objaviti na stranici. Rekla je i da neće biti puno. U stilu, da su iz petnih žila izvukli nešto novaca.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
E sad da je to nešto barem još 60.000.000,00 kn što bi bilo povećanje od 50%
 

Najnoviji postovi

Na vrh