• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav, je li netko bio u obradi par mjeseci? Moja prijava već treći mjesec stoji u obradi, sad već mislim da su je sigurno negdje i zagubili....
Ako ste u obradi nema brige ... Obradit će vašu prijavu. Koliko ste rekli da imate bodova?
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Čestitam.
ja prije dva tjedna poslala nadopunu/obrazloženje i sad grizem nokte. A preko dva mjeseca prije toga bila u obradi...Valjda će uskoro kraj te agonije...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Pozdrav ekipa poslao sam zahtjev za završnu isplatu u obradi mi je 15 dana znali ko koliko se ceka odluka
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Ima tko sa 76 da je dobio odluku? Da li se zna uzimaju li još u obradu ili je stalo?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
To nitko izgleda nezna.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Pozdrav ekipa poslao sam zahtjev za završnu isplatu u obradi mi je 15 dana znali ko koliko se ceka odlukam?

Ja san posla jedan zahtjev prije misec dana i još je u obradi.
Ne ide odma odluka nego prvo kontrola na terenu i tek nakon toga ide odluka.

Ako pošalju da sam napraviš kontrolu na terenu onda imaš rok cca 5-7 dana za to.
Nakon toga oni to obrađuju tjedan/dva i pošalju ti odluku u agronetu koju moraš prihvatit u roku od tjedan dana. Nakon prihvaćanja te odluke ide isplata opet za tjedan/dva.

Ugl i u najboljem roku se isplata dosta čeka.
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Ja san posla jedan zahtjev prije misec dana i još je u obradi.
Ne ide odma odluka nego prvo kontrola na terenu i tek nakon toga ide odluka.

Ako pošalju da sam napraviš kontrolu na terenu onda imaš rok cca 5-7 dana za to.
Nakon toga oni to obrađuju tjedan/dva i pošalju ti odluku u agronetu koju moraš prihvatit u roku od tjedan dana. Nakon prihvaćanja te odluke ide isplata opet za tjedan/dva.

Ugl i u najboljem roku se isplata dosta čeka.
Bila kontrola prošli tjedan dobio odluku o isplati
 

NH115

Novi član
Tu od
8 Tra 2021
Poruka
12
Dali netko zna dali se može promijeniti u natječaju ako sam pisao za traktor , nisam još u obradi dali možda mogu promjenit projekat za neki drugi stroj ako sam traktor u međuvremenu kupio?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Zašto bi mijenjao?
Ti od dana predaje papira možeš kupiti sve što si naveo na natječaju na vlastitu odgovornost(neprolazak).
Kada dobiješ pare,a traktor si kupio,te novce preusmjeri na drugi stroj i to je to.
 

NH115

Novi član
Tu od
8 Tra 2021
Poruka
12
Baš radi toga jer sam traktor kupio polovni , nemam više potrebe za traktorom sad me zanima dali se ti novci mogu preusmjerit na neki drugi stroj ,dali se može izmjenit projekat
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
A nesmiješ polovni kupiti?
Bojim se da naknadnih izmjena nema.
Al pitaj konzultanta il na njihovoj stranici.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Baš radi toga jer sam traktor kupio polovni , nemam više potrebe za traktorom sad me zanima dali se ti novci mogu preusmjerit na neki drugi stroj ,dali se može izmjenit projekat
Takva izmjena nije dozvoljena. Ono što si napisao moraš i nabaviti
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Koliko bodova imate?
ispričavam se, nisam vidjela pitanje- 78

A mene zanima ima li šta novih odluka, nitko se ništa ne hvali, jel stalo?
prije dva tjedna sam slala mail jer nikakvog odgovora na poslanu nadopunu nije bilo, pa me bilo strah da ju nisu niti dobili. odgovorili su mi da čekaju upute centrale za daljnju obradu. e sad jel samo moje prijave, ili općenito svih ne znam, nije baš jasno iz odgovora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh