• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. [2021.]

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
Pozdrav, ekipa otvaram ovu podtemu za razmjenu informacija za sve koji idu na mjeru 6.3.1. ove godine.

evo prva info od mene, za digitalizaciju sam tražio ponudu od strane DIGITAL AGRO trgovine iz ZG-a.
ponuda za Elektronske feromonske lovke sa sustavima za praćenje populacije štetnika.

idete li vi na mjeru, što ćete od digitalizacije/OIE iskoristiti? :)
 

Prilozi

  • ponuda.PNG
    ponuda.PNG
    18.6 KB · Pregleda: 88

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Puno mi je to za to. Ima ovih kineskih meteo stanica sto kostaju 3500 kn. A prolaze uvjete. Jel si gledo mozda drona?
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
Upravo to, dronovi ako su poljoprivredni su preskupi 40-50 k kn, ne znam prolaze li ovi "nepoljoprivredni" za 500-1000€
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Gledam na toj stranici agro digital spisak dronova. Ti sto su tamo vjerojatno ulaze. Mislim da onaj dji mavic pro 2 je oko 11000 kn. Nisam za te stanice i taj sit. Ak naide led ko men ove godine mos sjest i plakat
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
da, to nije loše, al zanima me što s dozvolama i tim glupostima novim što su uveli, treba nekakvu dozvolu dobiti i polagati za drona.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Nista. Met ga u vitrinu i paz na njega slj. 3 godine kao oci u glavi. Men totalno bezpotrebna stvar. Al jos vece sranke su te meteo stanice i te klopke. Ovo ti makar nitko nemoze ukrast
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
da, to nije loše, al zanima me što s dozvolama i tim glupostima novim što su uveli, treba nekakvu dozvolu dobiti i polagati za drona.
Da. Tu trebaš dozvolu, registraciju , pa prijavi svaki let, i na kraju što je svima najzanimljivije, nema objave fotografija i videozapisa dok DGU ne odobri. Uglavnom ćorak.


Ja idem na sljedeće, ako mislite da nešto treba popraviti, sugerirajte slobodno;
1. Zemlja
2. Feromonske klopke
3. Sjeme graha
4. Navigacija za traktor
5. Rasipač
6. Prskalica
7. Miniwash
8. Podrivač s kuglom
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Pa klopke i navigacija mislim daj vec oko 4000 eur. Zemlja?Miniwash 1000 eur iole ozbiljniji.neznam previs minto nekak.
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
Pa klopke i navigacija mislim daj vec oko 4000 eur. Zemlja?Miniwash 1000 eur iole ozbiljniji.neznam previs minto nekak.
mislim da ne misli na ove feromonske lovke s kamerom, vjv obične feromonske lovke??
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Pa klopke i navigacija mislim daj vec oko 4000 eur. Zemlja?Miniwash 1000 eur iole ozbiljniji.neznam previs minto nekak.
Obične klopke, navigacija je cca 2000€ , miniwash manji ide i za 4-4500kn

Neke bolje klopke mislim da nisu potrebne ukoliko se uzima navigacija?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Ovo je natječaj za male poljoprivrednike. Kaj će nekome sa 5 ha zemlje navigacija? Da se ne izgubi na ogromnim tablama koje ima?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Da se zna vrnuti doma iz birtije kad se spusti velka magla. ;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Ovo je natječaj za male poljoprivrednike. Kaj će nekome sa 5 ha zemlje navigacija? Da se ne izgubi na ogromnim tablama koje ima?
Zašto ne? Preciznije bacanje gnojiva, pesticida . Idemo naprijed, ili krivo razmišljam?
 

Najnoviji postovi

Na vrh