• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. [2021.]

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Mi potpisali ugovor jos prije mjesec i vise al jos ne sjeda prva rata a rekli su kroz dvadesetak dana
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Rekli su da potpisom ugovora automatski zatrazen zahtjev za isplatu prve rate
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Tko je rekao? Agencija? Ja nisam imala nikog na toj mjeri, svi klijenti su se htjeli prijaviti na lokalne natječaje LAG-a pa stvarno ne znam. Pogledajte si u Agronetu pod isplatama ako postoji zahtjev za isplatu koji je podnesen ili u obradi. Do sada stvarno nije bilo takvog automatizma, ali moguće je da su se unaprijedili, bravo za njih
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Potpisano u 7 mj isplacena prva rata za mjesec dana...netreba nikakav zahtjev za isplatu

Tocnije mjesec i pol je proslo do isplate.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jocker

Član
Tu od
13 Lis 2019
Poruka
35
pozdrav, meni je danas došla odluka o prihvaćanju projekta, e sad me zanima koliko ste vi ostali čekali do poziva za potpisivanje ugovora
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
Pozz meni je jučer došla odluka o prihvačanju mjere pa me zanima koja je daljnja procedura
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
pozdrav, meni je danas došla odluka o prihvaćanju projekta, e sad me zanima koliko ste vi ostali čekali do poziva za potpisivanje ugovora
Jesi kaj doznao kolko se čeka
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Nema povećanja alokacije, što ima ima.
Za mlade se crta pomaknula za 20-tak%
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
Pozdrav, dali je problem ako se poveća ekonomska veličina gospodarstva prije donošenja konačne odluke
 
Na vrh