• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
Pozz jučer sam dobio pozitivnu odluku o mjeri 6 3 1 zanima me koja je daljnja procedura i još me zanima koji je rok da se sve napravi kako je u poslovnom planu
 

Darac91

Novi član
Tu od
20 Lis 2022
Poruka
1
Pozz.. jeli mi možeš reći koji si bio na inicijalnoj listi da se znam orijentirat? do kud su došli s obradom zahtjeva. Hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kebac

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
5
A dajte mi recite vi koji ste vec dobili osplatu prve rate na mjeri 6.3.1 u ovom zadnjem natjecaju (31.01.2022.) godine koloko vremenski prođe od potpisivanja ugovora pa do isplate prve rate? Hvala unaprijed
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
A dajte mi recite vi koji ste vec dobili osplatu prve rate na mjeri 6.3.1 u ovom zadnjem natjecaju (31.01.2022.) godine koloko vremenski prođe od potpisivanja ugovora pa do isplate prve rate? Hvala unaprijed
Meni isplata bila za cc mjesec i pol
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,980
Pa ja sam bio u zelenom i nema još ni glasa kad bi mogli biti 😂
 

kebac

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
5
Hvala na odgovoru. Evo za ostale clanove, ja sam danas zvao, rekli su od potpisivanja ugovora do isplate je oko 2 do 6 tjedana, kalo sto gospodin clan Imilkoo kaze. To je okvirno tako
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Dali je moguća izmjena plana aktivnosti zbog nemogućnosti gradnje na planiranoj čestici. Radi se o natječaju na području nacionalnih manjina.
 

Lil puppy

Novi član
Tu od
6 Ruj 2020
Poruka
23
Zna li neko kad se otvaraju prijave za 6.3.1 ove godine? Na agronetu piše da je rok podnošenja do 18.6. Ali ne mogu pronaći kad se otvara
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Još se ne zna kada će biti raspisan 6.3.1 Nema još obajvljen plan objave natječaja za 2023, ne znam gdje si pronašao datum koji spominješ....
 

Lil puppy

Novi član
Tu od
6 Ruj 2020
Poruka
23
Datum sam pronašao ovdje, na agronetu...
Isprićavam se ako sam rekao neku glupost, još se nikad nisam prijavljivao na te natječaje.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230118_105431_Chrome.jpg
    Screenshot_20230118_105431_Chrome.jpg
    54.5 KB · Pregleda: 23

Najnoviji postovi

Na vrh