• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

fila55

Član
Tu od
2 Stu 2016
Poruka
82
Ja sam čula da je dosta. Početkom godine da ih je bilo preko 2.000, a do kraja prvog sigurno ih je bar još 1.000 bilo. Ali to je onako off the record, nemojte ne uzimat za riječ.
Onda super
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
zna li netko iz prethodnih natječaja kakva je dinamika obrade zahtjeva te sama dodjela, koliko se čekalo uj prijašnjim natječajima? :)
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
Nema nista, kod mene jos uvijek status podnesen, predano 15.12.2021
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Pozdrav

Da li mi možete reći da li je ovo ispravna naljepnica za označavanje opreme kupljene preko 6.3.1. (natječaj iz 2018.)? Postoje li neke minimalne dimenzije koje naljepnice moraju imati, jer taj podatak nisam nigdje vidio u natječaju?
 

Prilozi

  • 290x150mm.jpg
    290x150mm.jpg
    19.1 KB · Pregleda: 32

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Hvala na brzom odgovoru. Da li si siguran? Jer mi je to u Prilogu 5 Natječaja malo nedorečeno. Tamo se spominje označavanje "plakatom", "informativnom pločom", privremenim panoom" i "naljepnicom" (za označavanje opreme) - za različite faze projekta i različite vrijednosti projekta. No primjer naljepnice za označavanje opreme je bez tih postotaka. Vidi u privitku.
 

Prilozi

  • PRILOG 5. Označavanje ulaganja.pdf
    775.3 KB · Pregleda: 7

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
514
Greška. Strojevi se označavaju naljepnicom bez te rečenice. Moje naljepnice su 9,5 x 14 cm
Na objekat ide veća naljepnica, na kojoj mora biti udio sufinanciranja, moja je malo manja od A4 papira.
 

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
ASD dalisi već dobio riješenje?
Dobio sam već 2019., a tada sam dobio isplaćenu i 1. ratu. No, stjecajem okolnosti, tek sam sada predao zahtjev za isplatu druge rate (doslovno zadnji dan) i sad čekam da me netko kontaktira za provjeru prije isplate te zadnje rate.
 

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Greška. Strojevi se označavaju naljepnicom bez te rečenice. Moje naljepnice su 9,5 x 14 cm
Na objekat ide veća naljepnica, na kojoj mora biti udio sufinanciranja, moja je malo manja od A4 papira.
Hvala! Još jedno pitanje (ili dva). Na objekt (u kojem se nalaze strojevi) mora ići tabla/naljepnica/što već bez obzira na investiciju ili se objekt označava samo u slučajevima kada se radi na izgradnji/rekonstrukciji objekta? U mom slučaju je bilo samo nabava opreme (traktor + prikolica). Ti si već to sve odradio i imao kontrolu?
 

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Znam da je ovo pitanje bilo negdje na prijašnjim stranicama, ali ga ne mogu naći, pa zato ga ponavljam... Koliko se čeka od predaje zahtjeva za isplatu zadnje rate do kontrole te onda opet do isplate? Zahtjev sam predao prije cca. mjesec i pol, ali mi se do sada nitko nije javio - ni na mail, niti putem agroneta, ni poštom.
 

Ines333

Novi član
Tu od
24 Lip 2022
Poruka
1
Pozz svima. Pitanje jedno. Ako netko zna. Dali je moguće uzeti poticaj koji Got već. Za kupnju kombajna. I koji su uvjeti za isto. Ako je to moguće uopće. Hvala
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
77
Znam da je ovo pitanje bilo negdje na prijašnjim stranicama, ali ga ne mogu naći, pa zato ga ponavljam... Koliko se čeka od predaje zahtjeva za isplatu zadnje rate do kontrole te onda opet do isplate? Zahtjev sam predao prije cca. mjesec i pol, ali mi se do sada nitko nije javio - ni na mail, niti putem agroneta, ni poštom.
Za oko 2-3 mjeseca od podnošenja dođeš na red. Ako je sve ok, javit će ti se kontrola. Isplata cca 2 tj nakon kontrole.
 
  • Like
Reactions: ASD

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Dokle su došle odluke?
Dali ima kakvih informacija o alokaciji srestava?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja si nekako mislim da ništa od povećanja alokacije, ali vidjet ćemo
 
Na vrh