• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Evo sa stranice APPRRR.

Čitam i nije mi jasno kako očekuju da do lipnja obrade SVE, kada nas ima, ako se ne varam preko 6.000, a od završetka natječaja 13.12.2018. do danas su obradili cca 3.100...
 

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Čitam i nije mi jasno kako očekuju da do lipnja obrade SVE, kada nas ima, ako se ne varam preko 6.000, a od završetka natječaja 13.12.2018. do danas su obradili cca 3.100...

Logično...
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status: Izdana odluka o administrativnoj kontroli (21.2., nakon 7 dana obrade)
U kojoj je ustanovljeno da je korisnik prihvatljiv, projekt je pozitivno ocijenjen i dodijeljen je zatraženi broj bodova. Iznos potpore je 111592,50 kn.
Sad se čeka istek roka za Prigovor, pa valjda slijedi poziv na potpis Ugovora o financiranju ili slanje istog preporučenom poštom na potpis.

Nece obradjivati sve vec onih 4300 ili koliko vec ulazi u kvotu
A ostali će dobiti odluku o odbijanju (bez provedene administrativne kontrole) zbog nedostatka financijskih sredstava
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
@Mate, moras li čekati da istekne rok za prigovor ili se možeš odreći prava na prigovor odmah? U 6.1.1. sam se za svaku odluku odricao prava na prigovor i time potvrđivao odluku.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Odrekao sam se prava na Prigovor i samim tim prihvatio Odluku. Mislim da će Agencija pričekat da protekne rok, ali i da se nakupi 300-350 korisnika za potpis ugovora kao što su do sada imali običaj, mada bi sve išlo brže da ih šalju poštom na potpis
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomica83

Član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
42
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status: Izdana odluka o administrativnoj kontroli (21.2., nakon 7 dana obrade)
U kojoj je ustanovljeno da je korisnik prihvatljiv, projekt je pozitivno ocijenjen i dodijeljen je zatraženi broj bodova. Iznos potpore je 111592,50 kn.
Sad se čeka istek roka za Prigovor, pa valjda slijedi poziv na potpis Ugovora o financiranju ili slanje istog preporučenom poštom na potpis.


A ostali će dobiti odluku o odbijanju (bez provedene administrativne kontrole) zbog nedostatka financijskih sredstava

Čestitam Mate, baš mi je drago što si prošao. Samo naprijed!!!
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Nema ništa novog, ni u Agronetu, ni na mailu ni u poštanskom sandučiću. Čekanje i dalje. Javim ja čim bude novosti
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
313
Zbog korone ni zahtjeve vise ne obraduju, cekali smo godinu i pol, mozemo jos pola godine!
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Zbog korone ni zahtjeve vise ne obraduju, cekali smo godinu i pol, mozemo jos pola godine!
Ko zna što će još biti. EU lako može i preusmjerit sredstva jer je izvanredna situacija i viša sila. Pa kako su u ovom Natječaju povećali alokaciju, mogu je i smanjiti. Vrijeme će pokazat, iako mislim da do tog neće doći
 
Na vrh