• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Pozdrav,

Imam u planu poslje nove godine slati zahtjev za drugu ratu 6.3.1.. Traktor kupljen, posipač kupljen. Još trebam označiti ulaganje(sa naljepnicama). Zanima me što sve trebam još poslati u agenciju i dal to radim prek agroneta( baš danas vidim piše mi isplata 1/1, kao na nema druge i nemam link zahtjeva da odaberem započni zahtjev za drugu ratu ili idem samo započni novi zahtjev pa odaberem prema mjeri dalje)
Unaprijed Zahvaljujem
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Započmi novi zahtjev.
Učitava se u Agronet, računi, novi izračun SO i prometna dozvola traktora.
Isprinta se prva stranica zahtjeva, potpiše se i pošalje u Agenciju.
Čekaš obradu zahtjeva, pa eventualnu kontrolu ili ti se jave da sam provedeš kontrolu na daljinu.
Čekaš rješenje o isplati.
I na kraju čekaš isplatu.
Nema rokova niti za jednu prethodno navedenu radnju, osim podnošenja zahtjeva za isplatu za koji je rok 3 godine od potpisa ugovora o financiranju.
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Da li se zna na kojem broju bodova je stala obrada za navedenu mjeru? Ko je sad i u zadnje vrijeme dobio ugovor, moze li reci koliko bodova je imao? U kojoj je fazi ovaj natjecaj?
 

Zacc

Novi član
Tu od
1 Ožu 2019
Poruka
21
I mene to zanima
Da li se zna na kojem broju bodova je stala obrada za navedenu mjeru? Ko je sad i u zadnje vrijeme dobio ugovor, moze li reci koliko bodova je imao? U kojoj je fazi ovaj natjecaj?
 

Zacc

Novi član
Tu od
1 Ožu 2019
Poruka
21
Pa stvarno glupo proslo vec vise od 2 godine i jos ne zna se nista
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Naravno da je bila onima koji su ranije podnijeli Zahtjev. Ja ga podnio 20.5.20., Odluku dobio 24.11.20., isplatu još čekam
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
89
Zdravo,trebam informaciju pošto sam nasljedio nekih 15hektara zemlje plus mehanizacija dali mozda imam pravo se prijaviti na navedenu mjeru ali nazalost nisam prijavljen te nemam otvoren OPG.
 

zoki 38

Novi član
Tu od
14 Pro 2020
Poruka
14
Zdravo,trebam informaciju pošto sam nasljedio nekih 15hektara zemlje plus mehanizacija dali mozda imam pravo se prijaviti na navedenu mjeru ali nazalost nisam prijavljen te nemam otvoren OPG.
Prvo se dobro raspitaj nego šta otvoriš OPG .O pravima i mogućnostima... Baš radi prijave na fondove.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Pa kak? Ja predao 27.08. odluka 4.12. isplata prije nove godine
Pretpostavljam da je Korona glavni krivac. Ne radi se po redu, već ide paralelno na nekoliko strana, pa kako tko odradi, a ima dosta Korone kod njih i dosta ih ode u samoizolaciju.
Zvao jučer financije u Agenciji i rekli mi da je nalog za isplatu odobren u ponedjeljak 18.01., dođem kući sinoć kad novci na računu.
Malo mi je sumnjiva ta slučajnost i priča oko naloga, jer sam poziv obavio u 13:11, a vidim da su novci sjeli u 13:51, tako da mi se čini da nisam nazvao da ne bi ni jučer bila isplata. Uplata prolazi čim se zada izvršenje naloga. Nemam konzultanta, već sam samostalno sve odradio pa je možda i u tome kvaka.
Uglavnom, Zahtjev za konačnu isplatu poslan 20.05.20., Odluka stigla 24.11.20., novci uplaćeni 20.01.21.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
I kod mene je bilo nekakvih kontradikcija, ali sve u svemu sam zadovoljan rokovima.
Meni je bio kontrolor iz agencije u 9 mjesecu,(pregled OPG na temelju prijave za poticaj), i između ostalog ja ga priupitao za tempo rješavanja mjere 6.3.1, i rekao da sam u 4 predao zahtjev, i tako od 1.10.2020 do zaključno s 19.10.2020,se je sve riješilo.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ako vam je dostavljena Odluka o konačnoj isplati u Agronet, i ako je prošlo više od 5 tjedana, onda na broj sa slike
 

Prilozi

  • Screenshot_20210122-142446.png
    Screenshot_20210122-142446.png
    47.3 KB · Pregleda: 3
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
E za tu fazu nema pomoći, koji god broj sam okretao ništa. Prvo će vas kontaktirati za kontrolu, a nakon kontrole za dva tri tjedna stiže Odluka, a onda ovaj broj može pomoći
 

Oberryme

Novi član
Tu od
4 Sij 2021
Poruka
12
E za tu fazu nema pomoći, koji god broj sam okretao ništa. Prvo će vas kontaktirati za kontrolu, a nakon kontrole za dva tri tjedna stiže Odluka, a onda ovaj broj može pomoći
a da, sve se nadam da će uskoro završiti jer planiramo daljnje investicije i bez ovih novaca ne možemo niš
 

Najnoviji postovi

Na vrh