• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,067
Nekad davno, kad smo bili mali, smo se igrali sa zmajevima koje smo puštali na špagi, a sad kad smo odrasli nude nam dronove. Tako da nitko ne može reči da ne napredujemo u razvoju. Još je dobro da se ministrica nije dosjetila da to navede u svojem izvješću o napretku, ali još ima vremena. Još nismo sve vidjeli.
 
  • Haha
Reactions: ZJ

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,531
Bude to Gabrijela i njezini pajdaši obrazložili da nitko ne dobije osim podobnih :rolleyes:
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Ostaće im novaca od našeg natječaja da vrate za kaznu za Gabrijelu Žalac, platit ćemo mi sirotinja, a nju će promaknut na bolje radno mjesto...... Nije u duhu, niti je takav moj stav....... ali iz razgovora našeg Franje Gregurića i Ruskog političara, i Rus je konstatirao da se i kod njih krade...... ali da oni kada ga - nju uhvate, prvo mora vratit lovu, a onda jednog dana, tramvaj malo brže vozi i podleti pod tramvaj....... Tako to radi Majčica Rusija, Izraelski Mossad.... Ne znam što naša Udba čeka.....Kako Bandinjo reče:Neka službe rade svoj posao....
 

dankec1912

Član
Tu od
11 Lis 2019
Poruka
53
Pod obaveznom dokumentacijom je i Evidencija o prodaji vlastitih proizvoda za 2020. No što ako je OPG nastao 2021. i nemamo prodanih proizvoda u 2020.?
Jest da je ovo od 5.11., no nisam vidio odgovor. U tom slučaju napiši ovakvu izjavu i priloži gdje je traženo.
 

Prilozi

  • 20211115_160730.jpg
    20211115_160730.jpg
    13.4 KB · Pregleda: 57

Petar1

Novi član
Tu od
24 Lis 2021
Poruka
7
Molim vas pomoć, koji obrazac treba koristiti za Evidenciju o prodaji vlastitih proizvoda. Treba li biti navedena i cijena i ukupni iznos prodanoga? Unaprijed hvala
 

Pepsi365

Novi član
Tu od
22 Lis 2021
Poruka
11
Ja ti imam obrazac, ali ga ne mogu ovdje zalijepiti. Ako zelis napisi mail pa ti posaljem tamo.
 

Belimisimus

Novi član
Tu od
2 Ožu 2012
Poruka
13
Molim vas za pomoć ako netko ima pouzdanu informaciju jer iz različitih izvora dobivam oprećne informacije. Da li je dugogodišnji zakup zemljišta na kojem je već posađen voćnjak prihvatljivi trošak vezan za aktivnost povećanja EVPG-a, a u što se mora utrošiti barem 50% iznosa potpore? Navedeni voćnjak bi mi u startu donio povećanje od 25%.
 

Belimisimus

Novi član
Tu od
2 Ožu 2012
Poruka
13
Hvala na odgovoru, od kuda vam ta informacija? Tražim uzaludno popis prihvatljivih troškova i nigdje nije navedeno ni da može, niti da ne može.
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
Screenshot_20211207-223357_Chrome.jpg
Što ćete navesti kao izvor za obračun troška?
 
Posljednje uređivanje:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Što sad kupiš zemlje jedna cijena od prodavača dupla od tržišne.
Neko će tu vraćat lovu.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Što sad kupiš zemlje jedna cijena od prodavača dupla od tržišne.
Neko će tu vraćat lovu.
Bude tu svašta, a ljudima koji imaju svoju zemlju nedaju kupit rabljen traktor, stroj, već uvjetuju kupovinu drona za 30000 kn, videonadzora, kamera, gps-a kojeg ću montirat na imt 549, aplikacija o vođenju opg-a i razna druga sranja koja su nam - nepotrebna.....
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
U mom kraju (okolica Koške) zemlje niti ima, niti je blizu onih prosječnih cijena zemljišta koje spominju svake godine. Mislim da su prošle godine pisali cca 3200 eur/ha, ali ne vidim ni da za 5000 eur/ha ima igdje okolo.

Za ovaj natječaj sam uspio pronaći komad od cca 0.42 ha i to po cijeli 1 eur/m2, tako da sam sa prodavateljem dogovorio 4200 eura cijenu i to sam pisao u poslovnom planu. A sad, šta bude bude, valjda neće zaje**vati zbog toga :confused:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,575
Pa to je jeftino…pri nama se približava 1€/m2.
 

Najnoviji postovi

Na vrh