• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MLADEN

M

mladen

Guest
Pozdrav svima . Ja sam Mladen Pejin zivim u brcko distrikktu mz ( Grbavica ) . Po zanimanju sam auto elektricar , 23g ,ozenjen ,dvoje djece, bavim se poljoprivredom ( ratarstvo i usluge ) obradjujem 40h u planu sam da prosirujem. Od mehanizacije imam = Traktor belorus 920 , kombajn Df M 35 80 i zmajcek 133 , berac zmaj 223 ( neprikosloven ) , Prikolicu zmajevku 8t , presu MC kromik , Trobrazni plug 14c , taniraca sip noseno-vucena 36tanjira , sijacica olt psk 4 sa jos dvije baterije za soju , sjacica za psenicu , I ostala sitnija mehanizacija. Posto sam novi u forumu nisam stigo da posaljem slike . Forum je ekstra .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mladene dobro nam došao, forum je zbilja pun pogodak.
Svašta se vidi i čuje :mrgreen: :lol: :roll: :D :mrgreen:

Pozzz i sretno :!: :!: :!:
 
Z

zrine892

Guest
toooooo tebi posebno puno pozdrava vidim da imas rusa tako da :) ;)...puno srece...
 
M

Mata imt 540

Guest
mladene pozdrav čim nas je više to je bolje :lol: :D
 
M

mladen

Guest
hvala Toni , Zrine892, Mate , i svima ostalima. Zrine kako slusa rujo , koja je godina , jesil zadovoljan sa njim.
 
Z

zrine892

Guest
mladen kaže:
hvala Toni , Zrine892, Mate , i svima ostalima. Zrine kako slusa rujo , koja je godina , jesil zadovoljan sa njim.
ma mora slusat...godina je 2003 i pre prezadovoljan sam..mada sam imao neke sitnice(kvarove)na njemu ali nije mi žao toga...i neke se stvari dogodilo mojom greškom...inače traktor mi služi i nemogu zamisliti boljeg od njega... :mrgreen:
 
M

mladen

Guest
Krivo si kopirao linkove,nisu potpuni pa ih nemogu ispravit.alen28
 
Č

Čugi

Guest
Nije dobro stavio linkove, spojili su se sa tekstom posta, sad će to Alen ispraviti!
 
M

mladen

Guest
ljud ove me slike j..u pa me rasturaju nikako mi ne ide, ajd sto j..u al sto usi zavrcu ,engleski mi ne ide nkako jer sam ucio njemacki
 
M

mladen

Guest
ovo postavljanje slika mi neide nikako imal sta jednostavnije o engleskom nemam pojm :( :madmana:
 
M

matija

Guest
mladen kaže:
ovo postavljanje slika mi neide nikako imal sta jednostavnije o engleskom nemam pojm :( :madmana:
ma ne moraš ni znati engleski ovdje ti je sve nacrtano ;) Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
lijepi strojčeki..kako te služi zmajev berać,,takvoga i mi imamo
 
Z

zrine892

Guest
bas si mi zanimljivo slikao ove dvije zadnje slike...popeo si se na ljestvice i slikao=?? e aj mi reci nešto o rusu...kako ti sluzi i koliko ima sati i koje god?
 

Najnoviji postovi

Na vrh