• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Jel ima ko/ili je imao Sony Ericsson k850i? Kakav mu je video, tj kakva mu je kvaliteta snimanja? Znam da fotografira super.
U biti zanima me koliko je bolji od k800i ili koji Sony Ericsson je bolji od k800i a da ima tipke?
Moj k800i se vec dosta pohabao, ali je legenda od moba, a ako crkne opet bi uzel neki SE, makar i polovan, po mogucnosti da je bolji od k800, a ove na touch necu ni gledati, bar ne dok jos ima solidnih mobitela s tipkovnicama..
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Imam problem pa ak ko zna može pomići čim prije. Dakle, instalirao sam drugi android na samsung galaxy ace s 5830i i mob se neće upaliti, dođe do onog na početku di piše samsung i galaxy ace i tu stane i neželi više ući u recovery ???!!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
nisi dobro instaliro,i ja sam radil to na galaxy ace i sve radilo kak treba
si to prek moba radil il na laptopu (kompu) ko ja?

1450793_620099034703257_1704865780_n.jpg
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Kaj ti to dojde "drugi android" dali noviju verziju od onog kaj je u mobu ili nekaj drugo. Neznam kaj je kod toga, ali ja sam imal Iphone i ak se instaliralo nekaj što je prejako za njega ode procesor. Nadam se da nije kod tebe tak, probaj vratit na tvorničke postavke.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Našo sam na internetu više androida za taj mob jednog sam stavio al mi se nije sviđao, p sam skinuo ovaj drugi i sad ovo. Radil sam prek moba, znači android na memorijsku, recovery ,itd.
Sad mi više neželi uć u recovery, a kak ide prek laptopa ?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
trebas jedan program za to,zaboravio sam koji
ugl,s novijim verzijama ti se i poboljsaju performanse,brzi je
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
Jedno pitanje za mobi experte...pošto sam puno puta u Hrvatskoj, bilo službeno, bilo privat, a roaming nije baš jeftina opcija, koji mi paket, odnosno kojeg operatera mi preporučujete, u obzir dolaze samo paketi na bonove..i to izključivo samo telefonija, internet mi ne treba.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ja sam sa TELE2 prezadovoljan,za 35 kuna imam Smart tarifu koja uključuje 1G interneta i 1000 besplatnih minuta.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Telefon za kojim sam neopisivo slinio sam dobio na poklon od jednog prijatelja :(handshake)::icon_pray::cool2:
Nisam mogao vjerovati kada mi čovjek izvadi telefon i dade :eek:

Pravi radnički telefon
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=o-GoyH7Khno[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
I kod nas je , zato i jesam presretan k'o malo dijete
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
odličan mob ima mi ga brat i jedan kolega automehaničar kad ga zamasti pere njega i ruke zajedno s pastom za pranje ruku :icon_pray:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Što se tiče robusnosti to je to što odavno tražim , možda nedostaje nekoliko funkcija i prečica ali imajući u vidu da je to radnički telefon dobar je on
Recimo fali zumiranje u pregledniku slika , i još nekoliko sitnih nedostataka ali ništa strašno , njegova robusnost opravdava sve nedostatke softvera
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Gledao sam ga prije mjesec dana u Bjelovaru ,800 kunića na bonove,baš je fora,ja sam sebi uzeo na pretplatu Samsunga ,isto je robustan i po specifikaciji može na pola sata u metar dubine ali ga ne želim testirati,bitno da je izdržljiv na prašinu po džepovima kada sam u štali
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nekad davno nokia 3310 bila u bazenu pol dana,voda kipila,rastavio,osušio i vozi dalje,sumnjam da to danas neki mob(prosječan) može!:(think):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ima li ko kakva saznanja o mobitelu SONY Xperia Tipo Dual sim??

Kakve su preporuke, dal ga netko možda ima ili je imao??
 

Najnoviji postovi

Na vrh