• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
imao ja stvarno neuništiv mob i sasvim dobar za cjenu ali velik i težak bože sačuvaj sve ti đepove podrapa:(rofl):
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Zna li neko da li se može naći u Srbiji. Razmišljam se da uzmem neki CAT, ali ovaj mi je jeftiniji...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Jel ima mozda kakav novi mobitel da ima tipke i da ima dobru kameru, barem 5 mpiksela?
Ne zanimaju me nikakvi androidi, wifi-i i ostale kerefeke, samo da zove, posalje koju poruku, ali da ima dobru kameru i video..
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Evo mojeg Cat-a
neurg5.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Imam i ja CAT B100 i sila je telefon , neko će reći da je težak i glomazan ali to je cijena koju moraš trpjeti ako hoćeš jak telefon , da ne kažem neuništiv
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ako može i mica maca (CAT) imat mobitele može i JCB
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=u-yF5e4kTLE [/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nemam nikakvih saznanja o Sony Xperia modelima, konkretno model Z ili eventualno manji model M.
A kakvi su ovi S, L, T...??? Ima toga cjelo čudo po internatu a ja nemam blage veze o tome :)
Tko mi može nekaj pametno reči o ovim telefonima???
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Imao Z, samo riječi hvale, bio nekad top model kod Sonya, toga se netrebaš bojati.
Od ostalih koje si naveo nisam imao i neznam, ali uglavnom svi jeftiniji modeli su meni počeli štekati.
Sad imam HTC One M8, super zadovoljan, ali znam da više nikad neću kupit tak velik model.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
Imam s4 mini oko 5 mjeseci i za sad sve ok.
Žena ima pak S4 oko godinu dana i jako puno ga koristi zbig posla i isto je za sad ok.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
E moj S2 se pocel pregrijavati lagano,izgleda da zbog novog androida (4.4.4)...
Kad dođem do malo para uzecu s3 il s4
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači Xperia Z bi trebala biti ok, eh da je samo malo manji :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Da, i mora se malo pripazit, meni je pukao ekran i staklo i touch, ne znam šta sve ne pritiskom na kopču pojasa dok je bio u džepu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
Zaboravi na to da ga nosiš u džepu hlača,ode ekran samo tako kad sjedneš.
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Ja evo već 5 godina imam Nokiu 5130, i ne bi ga mijenjao ni za kakav Pametni tel. Baterija po tjedan dana traje, a nikad zaštekao nije. Sad kupujem drugi samo jer mi treba dual Sim telefon, ali opet nesta slično ovome.
 

Najnoviji postovi

Na vrh