• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Ma nije baš tak, bar meni nije bilo da sjedneš i pukne.
Možda imam veće džepove hhh.
Uglavnom mojom nepažnjom pritisnuo u kopču i ošlo...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Kad sam u autu uvjek je mobitel van đepa,a sad sam si kupil i držač,a na traktoru uvjek u prsluku na prsima
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Neko vrijeme sam pratio ponudu z1 i z3 compact na njuskalu cekajuci da naleti nesto povoljno. Neznam zasto ali prodaje se dosta komada z1 compact sa razbijenom ili napuknutim ekranom. To me malo ohladilo, a i preskupi su mi jos uvijek.
Uzeo sam m2 aqua. Radom mobitela sam prilicno zadovoljan, ali 4,8" mi je ipak malo preveliko. Bilo za nosenje u hlacama, bilo za rad jednom rukom..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ja imam 4,3'' ekran a moj otac je kupil kineza nekog sa 4,5'' ak se ne varam,višlji je dost od mog s2 i nemogu jednom rukom radit z njim
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Deco mir...nebudem uzimal Z model samo zato kaj je prevelik, dok krene sezona ne dajem mu ni punih tjedan dana da bude izdržal s obzirom na moja skakanja oko, na i ispod strojeva :)


Imam sad dva telefona koje stalno nosam sa sobom i stvarno su svakaj preživjeli.
Samsung SGH 5230
Nokia 6500s, e to je pravi telefon u metalnom oklopu :) ali sad je u dost lošem stanju, jedva čujem na njega, nekaj s zvučnikom ne štima, razmišljam da ga dam na komplet servis ili da mi je negdje takvog novog nabaviti.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
to je samo stvar navike, skoro 2 godine koristim 4.7 mob i opet sam kupio isti i nikad nista, ispo je par puta kad sam bio pijan, al niti smeta u dzepu niti ne mogu jednom rukom a nemam neke sape, stavis ga u futrolicu i mozes s njim gdje zelis.
konkretno prodao lg 4x HD u sad kupio lg nexus 4 novi za 1300 kuna, novi iz U.K za 5 dana stigao dhl-om. ako netko treba dobar novi telefon za malo novaca, preporuka za nexusa
Gorilla Glass, 4x1.5 Ghz proc, 2 gb RAM 16gb interne memorije, 8 mpx kamera, dostupan i lollipop android za njega
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Koristim 4.5'' i nikad problema, večinom je u džepu do jaja.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ma i ne samo u dzepovima, nego sto manje dodira s mobitelom, to bolje..
Bar ja tak razmisljam..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Što je u današnje vrijeme doslovno nemoguće,na žalost.Svi smo postali ovisnici tehnike.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ja to ne bi nikad dal,ali opet tko zivi od mobitela drukcije razmislja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nebi dal tolike novce za mobitela pa baš da je od zlata!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Moj prijatelj ima ovakvog, bacali smo ga sa drugog kata škole na beton i ništa

images
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
Trebali ste ga u zrak bacati, a ne prema dole.
Prekosutra vam počinje pa probajte.
 

Najnoviji postovi

Na vrh