• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel se tko koristio ili se možda koristi još uvijek s SAMSUNG GALAXY Trend plus??

kakva su iskustva skustva s njim?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Je li tko imao situaciju da je izgubio podatke (slike) sa mobitela, pa da je pokušavao vratiti?

AKo jeste, molio bi vas da napišete kako!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,097
Meni je lik stucao imenik i nikada ga nisam vratio.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
iNew V7, Android 4.2.2.

Instalirao sam Update androida, govorili su mi da se neće ništa obrisati, ali otišlo je. Poruke, povijest poziva, povijest u WhatsApp-u i to je sve ostalo, ali galerija je prazna...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Jel su bili u memoriji aparata ili na SD kartici?
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
iNew V7, Android 4.2.2.

Instalirao sam Update androida, govorili su mi da se neće ništa obrisati, ali otišlo je. Poruke, povijest poziva, povijest u WhatsApp-u i to je sve ostalo, ali galerija je prazna...

Slike bi ti trebale biti na gmail-u sve updatovne... Bez ako nisi sta zeznuo sa sinhronizacijama...

Recuva, Data Recovery, GetDataBack... Licno meni, zadnji je super...

Vodi racuna da tel skopcas kao memorijski uredjaj da se moze skenirati, a i najbolji software kada formatira hdd, usb, memorijsku ili bilo sto, podaci se mogu vratiti u 99.99% slucajeva...
Srecno!
Pozz
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal je netko koristio ili još uvjek koristi Microsoft Lumiu 535??

Imam ga na ponudi za sitne pare, a nemam blage veze o tom mobitelu, ako netko ima kakvu preporuku nek napiše :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Takva prilika se ne propušta. Kupi, ako ti je OK koristi ga, a ako nije spremiš ga za neku rezervu. Ili ga pokloniš nekome za neku zgodnu priliku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Možeš li se priviknuti na Windows? Ipak je to Nokia kvaliteta.
Ili si kuhan i pečen na Androidu?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Ja koristim tu Microsoft Lumiu 535 skoro pa godinu dana. Kamera bi mu mogla biti bolja, sve ostalo je za moje potrebe više nego OK.
Uz standard redovito koristim Internet i e-mailove.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Trenutno ju imam kao zamjenski mob. jedno 5-6 dana dok je moj na popravku. Malo je sa počeka bilo zeznuto dok se nisam navikao na Windowse al sad je čist ok. Baterija drži cijeli dan bez problema i to mi je najbitnije. Ne smrzava se i ne šteka niš na njemu, nije nešto extra brz al za normalnu upotrebu dobar. Ak su mali novci nema razloga ga ne uzet.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Iako sam poslovni i intenzivni korisnik moja baterija drži dva do tri dana.
Na žalost povremeno se dogodi da sam mobitel počne nekog vraga abdejtati, šrotati, e taj dan mi popije pola baterije za dva tri sata a nemam pojma kaj dela i kaj napravi u pozadini.
Jednako tako kolegi s posla njegov isto takav. Onda zna dugo dugo biti sve OK i baterija drži.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Imam i ja 535,sve OK,ali imaju softverski problem s touch ekranom,ponekad toliko šteka da je nemoguće išta natipkati,kod novijih kak je ovaj moj je to već donekle,uz update,a kod prvih modela strašno živcira. Meni baterija izdrži najviše jedan dan,uz uključenu štednju i kontrolu Interneta,ali to je za očekivati,i zadovoljan sam,koristim ga jako puno.
Skini na njega MultiTouch Test aplikaciju,badava je,ako lovi 4-5 prsta,bude ok.
Kamera solidna,video ok,ipak je to samo 5mpx. Blic je dobar,i općenito je dosta brz,ima dobre performanse.
Najveća mana je kaj ima malo korisnih aplikacija za Win,pogotovo ovih za poljoprivredu. S obzirom da je novi koštao 150kn,Bog Bogova.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj je kupljan nov u 1. mjesecu ove godine, sad si je kolega uzeo drugi opet na pretplatu, a ovog bi prodal za cjelih 400 kn, formatiran na tvorničke postavke, znači nov, nov, bil je v slikonu stalno, ima zaštitu ekrana, tak da u ova 4 mjeseca nema tragova korištenja, planiram to uzeti do kraja tjedna.

Možeš li se priviknuti na Windows? Ipak je to Nokia kvaliteta.
Ili si kuhan i pečen na Androidu?

Hehehe...Android kaj ti je to?? :D:

Naime, ja sam ti još uvjek na mobtelu na tipke, imam kliznu Nokiu 6500s, 2008. kupljena nova, to je stvarno pravi mobitel, takvi se više ne rade valjda, da su tak kvalitetni. I imam još nekog malog Samsunga DualSim, bez kamere i bilo čega drugoga, ali me odlično služi :)

E sad mi je ovo uletjelo, a planiram si uzeti nekaj malo finijega, a opet nedam puno novac jer je vrlo lako moguće da to bude za par dana polupano s obzirom da se skače stalno oko traktora i strojeva.

Znači za početak odmah na Windows, gore je 8.1 tvornički instaliran.

A meni mobitel zapravo treba za pozive i poruke, tu i tam da odem na interent i naravno da je dobra kamera jer puno slikam i snimam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh