• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Ekran te možda bude neugodno iznenadio, stalno ti bude "kao mastan", kao da na njemu režeš špek :biggrin:
Kamera po danu dobro služi, moje su fotografije koje sam bio postavio sve s njom snimljene. Po mraku je kamera za moj pojam slaba.

Imao sam puno bolju kameru na jednom starom i dragom mobitelu Sony Ericsson Hazel J20i Black (još ga imam u ladici za uspomenu i još je ispravan - ne mogu se s njim oprostiti)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ja kad sam kupoval, gledal sam da je lijep na oko, dobre performanse, ali i da nije novi, jer sve to kaj se novo dela nije dugog zivotnog vijeka... I tak sam kupil godinu dana starog samsunga galaxy s3, sad je star vec 2 godine i radi bez greške, u njega stavljen android 5.1.1
Ne šparam ga nimalo, stalno je uz mene, i na poslu, i na traktoru, šumi, mehanika, i u ulju zna bit sav masan, kolko je samo put opal... Zadovoljan sam a kamere su mu vrhunske
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Koliko čackaš po njemu toliko i traje baterija. Najviše cica bateriju internet i fejs. Ja imam S4 mini i normalno mi je jednom dnevno punjenje,nekad izdrži i dan i po.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Bateriju sam kupil novu nedugo i drži sad cijeli dan (A znaš i sam da sam ja uvijek mobilan haha), sa starom baterijom sam ga znal punit po 3 put na dan, katastrofa :icon_hang:
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Znam hahh, ja imam Lenovo sa 4500mAH baterijom i izdrži koliko god da je meni dan dug
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Spomenuli ste Samsung. Moj prijašnji Samsung S3 je preuzela supruga. Mene baterija nije držala ni dva dana, a nju drži nekoliko dana, ali ona ne zove - ona samo prima pozive.
Zove s mojega mobitela - tak-kak je red, jer za kaj bi ona imala troškove. :icon_mrgreen:
Samsung je jako dobar mobitel i nije previše skup. Puno mojih kolega na poslu koristi Samsunge i jako su zadovoljni, mene je najviše iritirao slab prijem njegove antene unutar hale.
Moj sadašnji 535 nema problema s prijemom u hali znači da je antena OK i da naglasim nema softverski problem s touch ekranom. Moj ekran šljaka super od prve sekunde, mogu tvrditi da je taj mobitel za posao sasvim solidan, nije za šminku jer ne košta cijelu mjesečnu plaću, ali mene služi odlično. :biggrin:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Svaka 535 ima touch grešku,o korisniku i režimu rada ovisi koliko je greška primjetljiva. Ili je ova tvoja možda bila napravljena osobno za Gatesa?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sutra vjutro mi mobitel stiže, moram samo u t-centar da mi naprave malu sim karticu, ja mislim da budem zadovoljan s tim, iz principa nedam više novaca za mob kojeg vrlo lako mogu polupati. Tako da mislim da budem s ovim prezadovoljan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Imal sam raznih (službenih) telefona. Tek zadnjih par godina sam ih počel kupovati.
Sad koristim svoju (Symbian) Nokiu E7
nokia-e7-front-closed-open-horizontal.jpg


i lijepo zakrivljeni LG G4
smartphone-lg-g4-32gb-dual-chip-4gcam.-16mp-selfie-8mp-tela-5.5-34-proc.-hexa-core-213378000.jpg

Ovo je najbolji fon kojeg sam imal.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Nisam ljubitelj nekih razgovora preko telefona i svaki poziv na traje duze od dva minuta...Kad me neko nazove pa bila to i famelija odmah pitam.....sta si trebo....
Uz mene je alkatel telefon placen 10 evra...bez kamere i nekih opcija,al zato drzi bateriju 6 dana i otporan je na znoj,prasinu i razne udare
Imam i neki samsung al se nikako nemogu naucit nosit ono cudo tako da sluzi za ponesto uslikat
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nisam ljubitelj nekih razgovora preko telefona i svaki poziv na traje duze od dva minuta...Kad me neko nazove pa bila to i famelija odmah pitam.....sta si trebo....
Uz mene je alkatel telefon placen 10 evra...bez kamere i nekih opcija,al zato drzi bateriju 6 dana i otporan je na znoj,prasinu i razne udare
Imam i neki samsung al se nikako nemogu naucit nosit ono cudo tako da sluzi za ponesto uslikat
aj pusti djecu da si izmjere tko ima večeg i bolje savinutog
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Izašel je G5, ali meni je on korak unatrag prema G4.
Kak sam pomalo ćorav, treba mi tlf s velikim ekranom, a G4 to definitivno je.
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
G5 je predstavljen u februaru, ima ga vec u ponudi na ex-yu prostorima ali on ne vrijedi te novce trenutno...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gumena maskica i i kaljeno staklo naprijed i nema nikakvig lupanja...

E točno to, kaljeno staklo je na njemu, a imam i jedno novo u rezervi :)

Još kupim silikonsku maskicu pa kak mu bude...:biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh