• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Ne boj se solidan je to mobitel. Ne treba tebi i meni onaj za cijelu mjesečnu zagrebačku plaću - to bi nas bilo strah nositi po džepovima, po polju, u goricama :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Još kupim silikonsku maskicu pa kak mu bude...:biggrin:

Kupi si krutu futrolu koja se otvara ko knjiga,najbolje štiti,ja ju imam,i spasila je mob već ohoho puta...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Ma to samo smeta, kaljeno staklo i maska i nema brige, može biti u kutiji za alat..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Imam Lumiu 640 Dual SIM. Kod kupovanja sam biral isključivo među Dual SIM verzijama.
Imam ga oko godinu dana i zadovoljan sam. Za moje potrebe, predobar. Očito nisam zahtjevan korisnik. :icon_lol:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Kupi si krutu futrolu koja se otvara ko knjiga,najbolje štiti,ja ju imam,i spasila je mob već ohoho puta...

Ajde ti baci svoj mob s krutom futrolom a ja bum svoj sa silikonskom maskom, da vidimo koji se bude prije rasipal :icon_thumright:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ja imam A3 vec godinu dana i super sam zadovoljan. Dvoumio sam se izmedju njega i A5 pa mi na kraju i ovaj povelik. Ispao mi je valjda tisucu puta, vozio se sa alatom i sad kad skinem silikonsku masku je kao nov. Na ekran sam stavio malo kvalitetniju foliju, nakon par mj. nema ogrebotine na njoj.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ajde ti baci svoj mob s krutom futrolom a ja bum svoj sa silikonskom maskom, da vidimo koji se bude prije rasipal :icon_thumright:

Nema logike. Ma,najbolje bu da se popneš na neko jako visoko drvo,i baciš taj mob da vidimo kaj bu. A ako hoćeš svijetu napraviti uslugu,skoči i ti!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Pričaš gluposti, silikonska maska fedrira udarac, a to da ti mobitel nebude nikad opal na pod moš objesit mačku o rep.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Gumene maske sprječavaju ogrebotine od pada i eventualno ispadanje poklopaca i baterije.
Ovo o ublažavanju udaraca...kak bi to mogla maska debljine 1mm napraviti?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Da, teško... A i svaki mobitel se izgrebe i ošteti bio s maskicom ili bez, bar u poslu eto s kakvim se mi bavimo jer se prašina zavlači..
Razbio mi se One M8, pa dsam na novi odmah stavio kaljeno staklo, pomaže...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pričaš gluposti, silikonska maska fedrira udarac, a to da ti mobitel nebude nikad opal na pod moš objesit mačku o rep.

Nemam ja pojma o čemu ti pričaš. Ovakva futrola kakvu imam ima silikonsku masku,i još je mobitel otraga zaštićen s tvrdom plasrikom,i od naprijed pteko cijelog ekrana,i kak onda to slabije štiti od same maskice? Tko veli da mi mob nije pal,i da mi više nikad nebu?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa dok tu knjigu v kojoj je mobitel izvučeš iz žepa,otvoriš i javiš se poziv se izgubi več :)..
Nisam za nikakve te knjige u koje mobitel ide,preglomazno i samo pravi stisku u žepu..

obična silikonska maska oko mobitela da ima malo višiji rub koji dojde oko ekrana je i najjednostavnije i najjefitnije za mobitel..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I meni je ispočetka smetala,ali se priučiš,a silokon se da izvaditi i imaš samo njega Kako tko voli,samo mi ne može ovaj tvrditi nekaj kaj nemre biti.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo služim se več par dana sam LUMIOM 535, pohvatao sve, prezadovoljan s mobitelom, iako je windows, ali je jednostavan i meni baš po ukusu.
E sad sve više ima tih kojekakvih "AGRO" aplikacija, no sve su manje više za androide i iphone, pa da pitam vas korisnike windows telefona jel znate kakve linkove gde bi se dalo skinuti apliklacija vezanih za poljoprivredu i za windows phone?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kad smo kod agro aplikacija, da li imamo temu za njih? Ako nemamo idemo otvorit posebnu temu samo za agro aplikacije

Evo služim se več par dana sam LUMIOM 535, pohvatao sve, prezadovoljan s mobitelom, iako je windows, ali je jednostavan i meni baš po ukusu.
E sad sve više ima tih kojekakvih "AGRO" aplikacija, no sve su manje više za androide i iphone, pa da pitam vas korisnike windows telefona jel znate kakve linkove gde bi se dalo skinuti apliklacija vezanih za poljoprivredu i za windows phone?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega bhorv...sve to stoji, sve sam to več pregledal, ali tu nema agro aplikacija.


Mario, slažem se, budem otvorio temu pa da vidimo kak raspolažemo s agro aplikacijama.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nije mi vrag dao mira,i instalirao sam Win10 preko ovog linka od @bhorv,i mislim da sam se zeznuo... :/
 

Najnoviji postovi

Na vrh