• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moj IMT 533 DeLuxe

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
evo suseda :p
34fbol4.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
tatim izum xD
pa pogle grabu iza traktora :p bolje nek kj bi ovi cestari napravili xD
Kaj ja znam, al ovde pri nama kotači idu po tvrdom (kolko je to izvedivo), a alatka zakopčana za poluge po jarku koji treba obraditi :scratch
A da probate plugom?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Kaj ja znam, al ovde pri nama kotači idu po tvrdom (kolko je to izvedivo), a alatka zakopčana za poluge po jarku koji treba obraditi :scratch
A da probate plugom?

kak ces molim te lijepo s dvobraznim plugom u grabu doc :p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
kak ces molim te lijepo s dvobraznim plugom u grabu doc :p
Kaj ja znam :scratch
Ustvari mislim da znam :D

Opikneš ga na top linku tak da samo jedna brazda hrda po zemlji ili još jednostavnije otpiliš jednu brazdu koja je viška
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
dvobrazni lako postane jednobrazni, bar to nije problem, a mislim da bi ta ideja i traktoru više odgovarala od ovoga.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
dvobrazni lako postane jednobrazni, bar to nije problem, a mislim da bi ta ideja i traktoru više odgovarala od ovoga.

a kak bi ja plug dobil u grabu?? moze jedan kotac na cesti a drugi na mojoj njivi al nemoze ga stustit tak duboko
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Napravite radnu akciju,ušparate gorivo i stroj i eto.Za to koristiti lopate,a morete i plug vleči ako se skupite u dovoljnom broju.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
U prvi tren kad vidjeh sliku, pomislio sam "opet me je prevarilo piće"....
...kad ono, komunalni radovi....:scratch
...preduboko vi to kopate,čim ga je Tomica morao izvlačiti...:p
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
U prvi tren kad vidjeh sliku, pomislio sam "opet me je prevarilo piće"....
...kad ono, komunalni radovi....:scratch
...preduboko vi to kopate,čim ga je Tomica morao izvlačiti...:p

ma to je od sttarog izum :p al kad sam doso do moje odvodne cijevi tam su mi kotaci propali...inace nikad se to ni desilo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Tino gle ovog kaj dela bez štihače

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iYToJe_vRGI&feature=related[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Onda ok.
A ona lopata sa slike onda, predpostavljam služi samo da bi se blato sa ceste pogrnulo, normalno nazad u tu istu grabu :finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Onda ok.
A ona lopata sa slike onda, predpostavljam služi samo da bi se blato sa ceste pogrnulo, normalno nazad u tu istu grabu :finga:

s lopatom smo pokusali otkopati kotac i da bi asfalt na ulazu u dvoriste ocistili xD
j*bes cestu,nije nasa:supz:
 
Na vrh