• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

moj strojevi

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
da se prestavim pošto sam novi na ovom forumu stanujem kod sl.broda mjesto sibinj radim oko 20 hektara zemlje i u firmi kao vozač vozim živu stoku za klaonicu posjedujem od traktora torpedo rx 170,torpedo 75 adriatic ,rus LTZ 55 an od priključaka plug IMT 4 BRAZDE 12 coli,tanjurača fendt 4m teška,zubača 4 krila,rasipač gnojiva amazone ZAF803,špricu MIO agrostroj,sijačica NODET pneumatska 4 reda,prikolica jedno osovinka 3t toliko o meni.
 
M

mirkec84

Guest
Dobre dosel prijatel,budi kak doma u vlastitoj hizi... :mrgreen:
 
Z

zekan7711

Guest
pridruzujem se pozdravima
kaj jos i delati stignes? :D :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro nam došao!

jel to kod jagodanovića voziš kamion?
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
da vozim sada kod jagodanovića a prije toga kod marka bitunjca pa možda me neko i pozna ovi ovdje iz slavonije jel stvarno nema sela di nisam bijo
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ne poznam tebe,ali znam za jagodanovića...Još imate onog zelenog mercedesa?
 
B

Bobo

Guest
Znam i ja za jagodanovica... kad si reko odakle si, pala mi na pamet ona kuca desno malo prije jagodanovica gdje ima cjelo cudo neke mehanizacije, al kako mi se cini da je temo neki URSUS,a ne RX, tak da to nije TO... najvjerovatnije.

Sve u svemu, dobro nam dosao ;)
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
da imamo mercedesa

ona kuća prije klaonice je njegova i to su njegovi traktori i priključci

ja živim u sibinju a to su bartolovci


molim da koristis tipku UREDI da nadopises ono sto zi zaboravio.

Bobo
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Počeo je vozit i jedan iz mog sela za njega.. Ivica A. znaš ga?

Inače dobre strojeve imaš....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jel td farban? izgleda jako ocuvano!
a ni rx nije los,samo mu fali zadnja sajba i malo farbe na auspuhu ;)
jel moze rus nosit pun rasipac? vjerujem da ne :D (i ja imam isti takav)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
IMT plug si sam napravio koliko je cola :?:
Koliko cilindara jje TD :?:
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
LTZ služi odlično i neznam ko me pito dal nosi rasipač nosi bez problema kad je suho i ne propada teško mu je u mokrom jel su uski točkovi
 

Najnoviji postovi

Na vrh