• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MONTING Ivanovec prikolice

Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

da to je jedina mana naših proizvođača, rekli bi moji turopolci, vsi bi prek noći tajkuni šteli postati.....i nabiju cijenu u visine.... :D :)
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

MatijaKrizanicMF35 kaže:
da to je jedina mana naših proizvođača, rekli bi moji turopolci, vsi bi prek noći tajkuni šteli postati.....i nabiju cijenu u visine.... :D :)

Ajde, nije baš tak... ima nas nekih koji pokušavamo raditi strojeve po što boljim cijenama... :D

A što se tiče Montingovih prikolica moram potvrditi da su stvarno dobro napravljene. O cijeni ste već prosudili...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

JAKO SU SKUPE
Sa cijenama su tu negdje sa tehnostrojem i ostalim jakim firmama sa dugom tradicijom,a oni to još nisu..
Prikolica istih karakteristika NOVA turska je duplo jeftinija,a nevjerujem da je duplo lošija!
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

slafko kaže:
MatijaKrizanicMF35 kaže:
da to je jedina mana naših proizvođača, rekli bi moji turopolci, vsi bi prek noći tajkuni šteli postati.....i nabiju cijenu u visine.... :D :)

Ajde, nije baš tak... ima nas nekih koji pokušavamo raditi strojeve po što boljim cijenama... :D

A što se tiče Montingovih prikolica moram potvrditi da su stvarno dobro napravljene. O cijeni ste već prosudili...

kakve su bentove po cijeni i colono.....colono sam pogledao al uvijek zaboravim cijenu....
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

dino kaže:
JAKO SU SKUPE
Sa cijenama su tu negdje sa tehnostrojem i ostalim jakim firmama sa dugom tradicijom,a oni to još nisu..
Prikolica istih karakteristika NOVA turska je duplo jeftinija,a nevjerujem da je duplo lošija!

ima netko cijene montinga baš me zanima.?

a šta se tiče tehnostroja, čak su i malo skuplje od fliegla.....to sam čuo......nije provjereno
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

Imo sam ja prije cijene,sad neznam gdje mi je to.
Ali ostalo mi je u siječanju da je dvoosovinka od 10 tona bila preko 110 000 kuna,a ista takva turska manje od 80 000 kuna.
Mislim da su cijene sa PDV-om.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

Slafkove original Colono prikolice su OK.
Pogledaj i one koje sad sami rade, jer su (po meni) bolje od original Colono-a, jer imaju bolje stranice (u najmanju ruku).
Montingove prikolice ti imaju austrijske stranice i zato moraju biti skuplje.
E sad, pogledaj masu praznih jednih i drugih istih dimenzija i ako je teža skuplja, to je s razlogom. Pogledaj i završnu obradu pa onda prosudi.
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

Sve prikolice iz naše proizvodnje su ostale pod imenom Colono, ali to više nisu turske prikolice. Koristimo također austrijske stranice kao i Tehnostroj, Brantner, Fliegel, Monting i mnogi drugi (definitivno najbolje stranice koje postoje). Isto tak koristimo talijanske cilindre koje lako nađete na većini europskih prikolica.

A kao što ZJ kaže, najbolje pogledati završnu obradu kod svake prikolice pa prosuditi po vlastitom nahođenju. :D
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

slafko kaže:
Sve prikolice iz naše proizvodnje su ostale pod imenom Colono, ali to više nisu turske prikolice. Koristimo također austrijske stranice kao i Tehnostroj, Brantner, Fliegel, Monting i mnogi drugi (definitivno najbolje stranice koje postoje). Isto tak koristimo talijanske cilindre koje lako nađete na većini europskih prikolica.

A kao što ZJ kaže, najbolje pogledati završnu obradu kod svake prikolice pa prosuditi po vlastitom nahođenju. :D

OD KOLIKO TONA NOSIVOSTI IH VI PROIZVODITE SVE, ZA OVU 2T ZNAM SIGURNO.....?
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

MatijaKrizanicMF35 kaže:
OD KOLIKO TONA NOSIVOSTI IH VI PROIZVODITE SVE, ZA OVU 2T ZNAM SIGURNO.....?

Jednoosovinke 2T, 4T, 5T, 6T. Zasad. Radim na tome da ponudim jednoosovinku 8T, ali još je u fazi razvoja i trebam odlučiti hoće li se isplatiti ponuditi takvu prikolicu na tržištu. Vodim se činjenicom da je razlika između 6T jednoosovinke i 8T dvoosovinke velika razlika u cijeni pa vidim tu šansu za novi proizvod.

Dvoosovinke i tandemke će krenuti u proizvodnju kroz nekih 30-40 dana.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

slafko kaže:
MatijaKrizanicMF35 kaže:
OD KOLIKO TONA NOSIVOSTI IH VI PROIZVODITE SVE, ZA OVU 2T ZNAM SIGURNO.....?

Jednoosovinke 2T, 4T, 5T, 6T. Zasad. Radim na tome da ponudim jednoosovinku 8T, ali još je u fazi razvoja i trebam odlučiti hoće li se isplatiti ponuditi takvu prikolicu na tržištu. Vodim se činjenicom da je razlika između 6T jednoosovinke i 8T dvoosovinke velika razlika u cijeni pa vidim tu šansu za novi proizvod.

Dvoosovinke i tandemke će krenuti u proizvodnju kroz nekih 30-40 dana.

a jednoosovinka 3t, ili neka tak mala dvoosovinka, za imt-a malog, super stvar, 3 t bi se taman uklapala još ;)
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

Dvoosovinku 3T ne bih išao radit.

Jednoosovinka 3T može. Tu možemo malo modificirati našu standardnu prikolicu 2T (dimenzije sanduka 2500×1500 mm) u npr. 2700×1700 mm i 400 mm stranice. To se može napraviti bez ikakvog problema. Već smo nekoliko takvih prikolica radili malo drugačijih dimenzija od standardnih.

Imam informacije s terena da ljudi u našim prikolicama 2T voze po 3-3,5 tone bez ikakvih problema što znači da je dovoljno čvrsta i robusna, ali ipak ne treba pretjerivati... :D
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

a dvoosovinka 4 tone, malom imt-u ne bi trebala biti frka, recimo 400+400 visine stranica, nekadašnja kikinda od 4t, bila za njega, pa nekaj u tom stilu izvedete.....
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

Moglo bi se, nije nama problem ništa napraviti. Ali mislim da će biti prevelika razlika u cijenu u odnosu na jednoosovinku 4 tone.
 
Z

zami

Guest
Re: MONTING IVANOVEC PRIKOLICE

slafko kaže:
Dvoosovinku 3T ne bih išao radit.

Jednoosovinka 3T može. Tu možemo malo modificirati našu standardnu prikolicu 2T (dimenzije sanduka 2500×1500 mm) u npr. 2700×1700 mm i 400 mm stranice. To se može napraviti bez ikakvog problema. Već smo nekoliko takvih prikolica radili malo drugačijih dimenzija od standardnih.
:D

ja mislim da je to super prikolica, pogledsal sam si prije par dana 6t baš ispod čekića i super je al ovu ču ja naručiti samo da se sve posloži i cjena mi je dosta ok :D
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,292
zanima je jel ovo montig prikolica.. znam da je 6 tona... d 400 s 200 v 100,
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh