• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator honda

zarebac

Novi član
Tu od
28 Srp 2014
Poruka
4
Pa 66.5mm je klip, pise na njemu, ali bas nigde ne mogu naci karike za njega..kaze mi covek da nece biti problem ni 67mm, samo da su 2x2x4mm ? posto je na klipu prvo i drugo leziste 2mm a trece 4mm(uljna karika), pa mi tako trebaju i karike 2x2x4.
A semerinzi su 30-65-10 i 19.8-52-8...mogu postaviti sliku ako treba, ta 2 sa slike mi deluju isti
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,663
To onda ne će biti G200, ako ima te semeringe i to još različiti? Da nije možda još onaj stariji motor gore (čini mi se G42) ?:icon_scratch:
Remen izmijeriš pa po toj mjeri tražiš novi, a to što štruže taj vijak prebrusiš (pretpostavka je da štruže o glavu vijka), ili glavu stanijš i sa druge strane staviš maticu.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
@ zarebac, taj tvoj motor je G42, malo mi je čudan borung, ali najvjerojatnije nije standard
 

zarebac

Novi član
Tu od
28 Srp 2014
Poruka
4
@ zarebac, taj tvoj motor je G42, malo mi je čudan borung, ali najvjerojatnije nije standard

i gde za njega da nabavim karike 66.5 2x2x4 i platine ? u agro-honoru mi kazu da ne salju u Srbiju...jel moguce da nema u srbiji negde ? neki hondin distributer



zaboravih pitati sta je borung ? ima li neki drugi naziv za to..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ima u NS prodavnica za honde gde i ja vecinu delova nabavljam. ima hodino predstavnistvo u beogradu. poslacu ti broj na PP samo dok nadjem.to je verovatno na specijalu radjeno ili je rec o F700. ona ima malo veci klip ali neznam tacno promer
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
neznam oznaku za dizel ali par sam ih video benzinki F700. motor je malo razbuseniji i jaci od F600. inace je identicna. ali zaboravio sam tacan promer cilindra jer sam davno trazio jednom drugaru karike za njegovu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj se ne bi moglo ubaciti piksu u cilindar i obrusiti na normalnu mjeru ?
 

duke

Novi član
Tu od
15 Kol 2014
Poruka
9
ima u NS prodavnica za honde gde i ja vecinu delova nabavljam. ima hodino predstavnistvo u beogradu. poslacu ti broj na PP samo dok nadjem.to je verovatno na specijalu radjeno ili je rec o F700. ona ima malo veci klip ali neznam tacno promer

Pozdrav Vica i svi forumaši,,novi sam član i posjedujem F-700,,ona ima klip 72mm,240ccm,,mene dobro služi,,,nego Vica htjeo bih kupiti motor Kipor pa ako mi možeš reći gdje da kupim u Srbiji
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
imas u oglasima na dosta mesta za prodaju kipor motora ili jos kojekakvih imena. na polovnim automobilima, kupujem prodajem i sl. ja sam narucio od nekih blizu Pazara i hvala bogu jos nikakvih problema sem sto mene unisti.mislim da su oko 240-250 eur a mozda i jos jeftiniji. oznaka motora je za sve te kineske ili ciji li su KM 178F i stvarne snage je oko 5ks i oko 300ccm.za F600-620-700 nikako veci netreba jer i ovaj otkida motike
 

duke

Novi član
Tu od
15 Kol 2014
Poruka
9
Vica,molio bih te broj tih iz Pazara ili znaš gdje ima baš Kipor da mogu kontaktirati,vidim da Kipor nije loš motor,,gledo sam oglase ali nisam baš siguran da su Kipor
 

duke

Novi član
Tu od
15 Kol 2014
Poruka
9
mislim da je u godištu,,,ja imam f-700 a danas se prodaje f-720 ili f740,,,a moj savjet ti je da si uzmeš f 600,,,,je skuplja ali se isplati
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
malo sam zauzet sa poslom ali pronacu ti broj. pre neki dan sam nesto trazio na Kupujem-Prodajem sajtu i ima prodavac kipor motora bas izgleda ovaj kod koga sam uzeo moj. pretrazicu ponovo pa javim
 

duke

Novi član
Tu od
15 Kol 2014
Poruka
9
Vica,,ne moraš, kupio sam motor,,,več je u Inđiji moram otići po njega,,,kupio sam ga od čovjeka iz Raške,,plato sam ga 230 eura i troškovi dostave 6 eura,,original Kipor,,isti ko tvoj,,,sada još da prođem carinu i to je to:(handshake):
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Original kipor......:icon_lol:...ha, decki dokle je to doslo...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ne razumijem...
Smjesno mi je da sad i kod kineza trazimo original.....svijet stvarno ide naopako:icon_rofl:
Kinezu Ime nista ne znaci.....sumnjam cak da je i taj kipor samo trgovacka marka...i da nije samo jedna tvornica u igri
 

duke

Novi član
Tu od
15 Kol 2014
Poruka
9
ma to se samo kaže da je orginal-kopija,,ipak je bolje da je orginal kopija nego kopija
-kopije,,,kao što su Sunton ili šta ja znam kakve marke još,,,koliko sa gledo po raznim stranicama,,,ipak je još najbolji Kipor,,,a on ima na nekoliko mjesta utisnuto svoje ime na motoru,,,ipak je on kopija Janmara:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh