• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator honda

andrusko

Novi član
Tu od
19 Lip 2013
Poruka
16
Evo mjenjač sam riješio, hvala pomogo je savjet, sad imam još par pitanja, stavio sam kosu pa me zanima jesam li to dobro postavio? Naime remenica je napravljena za kajlu, a vratilo ima utora pa sad ne znam, drugo pitanje kako remenica mora bit stavljena da li izbočeni dio ided prema van ili unutra, da li treba kakva podloška ili nešto slično jer remenica dere po kućištu, i zadnje čemu služi cilindrični dio koji sam dobio uz kopačicu (vidi se slika?

q0mo.jpg


sjw3.jpg
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Trebale bi remenice ima samo utore ko i vratilo i sa rafom se stegne M8 ide izboceni dio van pa veca podloska pa manja pa saraf.
Nesmije strugat po kucistu.
Stavi takvu podllosku da ne struze.
Stavi ulja u filter zraka ide bilo koje motorno do oznake crtice.
I u motoru stavi novoulje ide oko 0.5l.
Ne vidim slike samo jednu daj to malo bolje postavi.
Neznam na koji cilindricni dio mislis?
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
ovo nije remenica za prigon priključaka,montira se kako oficir kaže i položaj španera remena nije u redu ,a cilindrični dio ide na osovine kotača kao zaštita da se ne namata trava kod košnje
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa da ta remenica nejde na frezu nego je vjerojatno dolje kod noza.
Da taj cilindar kaj veli kolega @zagorje vjerojatno stiti vratilo za kotace da se trava ne namota.
@bagerista daj stavi sliku svoje kose da vidi covjek kak treba sve stajat.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa daj proguglaj pa potrazi slike pa nekaj bus vidjel tam.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa da ta remenica nejde na frezu nego je vjerojatno dolje kod noza.
Da taj cilindar kaj veli kolega @zagorje vjerojatno stiti vratilo za kotace da se trava ne namota.
@bagerista daj stavi sliku svoje kose da vidi covjek kak treba sve stajat.

Od čega sliku,,,koje kose...:(wasntme)::(wasntme):
 

andrusko

Novi član
Tu od
19 Lip 2013
Poruka
16
strižne kose na mio honda f400 da vidim položaj natezača i ostaloga jer sve što sam vidio do sad mi je gotovo neupotrebljivo
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Od čega sliku,,,koje kose...:(wasntme)::(wasntme):

Kolega kaj nisi ti imal sliku strizod kose sa bocne strane?
Ako nemas onda sam mozda pobrkal s nekim al nedavno je bila stavljena slika te f400 i kose.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Slike je stavljal Dlesa.
Potraži oko 12 stranice u ovoj temi.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
evo našo sam jednu dobru sliku.
vc2acqwu750tcisnxm.jpg
[/URL][/IMG]Imaju slike u temi honda f-620 na 30 stranici. ali čini mi se da je na ovoj f-400 nešta drugačije izgleda.da imaju slike i u ovoj temi na 13 i 14 stranici.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Kolega kaj nisi ti imal sliku strizod kose sa bocne strane?
Ako nemas onda sam mozda pobrkal s nekim al nedavno je bila stavljena slika te f400 i kose.

Nažalost nemogu ti pomoč,jer je nisam nikad imao,,(strižnu kosu),,..samo sam se raspitiva...:(hi)::(hi):,,,ali ko zna jednog dana čće bit,,,,hehhehehhee a pisali smo po temi pa si pobrka..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma da sory delsa 18 ju ima i da fakat ti si se raspitiva i ja sam nekak mislil da ju imas...:(wasntme):
Znam da ces ju imat ako ces odlucit i kad si nekaj zacrtas to i napravis i skidam kapu na uradenim poslovima!!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema greške....:icon_pidu::icon_pidu:,samo pitaj ono ča se zna,,čemo napisat...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja nikako da pronadjem nijednu kosu . od F400 skoro je otprilike nemoguce naci. samo sam jednu od F600 pronasao u rumi na pijaci ali za delove rashodovana a preskupa. tako da ce malo vise vremena izgleda proci da se nabavi.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod nas ih nema puno i ti ljudi koji ih imaju nece prodat nego slazu i kose.
Koja bi cjena trebala biti nove strizne za f400?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
evo našo sam jednu dobru sliku.
vc2acqwu750tcisnxm.jpg
[/URL][/IMG]Imaju slike u temi honda f-620 na 30 stranici. ali čini mi se da je na ovoj f-400 nešta drugačije izgleda.da imaju slike i u ovoj temi na 13 i 14 stranici.

Sad tek vidim da je taj dio isti ko na mojoj roto kosi za f600


 

Najnoviji postovi

Na vrh