• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator honda

G

ggoran

Guest
Re: motokultivator

Postovani!zdravo zanima me gdje si vidio tu vadilicu i kolka joj je bila cijena ako nije problem da mi odgovoris?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: motokultivator

Ne bi trebalo biti skuplje od 3200 + pdv. Ali moram viditi da li ima verzija sa mjenjačem i bez. Jer izgleda da koristi prijenos za protresanje krumpira??

Evo našao sam.

http://www.0936.cn/uploadfile/RoadTo/up ... 238245.jpg

Koristi prijenos da bi otresao krumpir i vjerovatno da lakaše prodire u zemlju. Jer koja svrha ako ga vadiš kao sa plugom?
 
G

ggoran

Guest
Re: motokultivator

ej al mene zanima ova na gornji slici jer imam mio hondu f 620 pa je prijenos preko ramenice a kolko vidim da to bila ta crvena!a gdje si je tocno vidio?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: motokultivator

Poslao mi partner u katalogu, to je scan. On je rekao da je to za moj?? No koliko je lik zbunjen ne bi me ništa čudilo da je pogon preko remenice. Trebaš to?


Ma ček malo, di ćeš to kačiti na 6,5 konja?? Sahranit ćeš hondu.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: motokultivator

krompira.jpg


Kako si dobro usnajpao ;)
 
G

ggoran

Guest
Re: motokultivator

Pa da trebal bi !pa mislim da nebi trebalo bit problema hondica rusi sve pred sobom imam i roto kosu za nju fakat sam zadovoljan!daj ako mozes mi napisi naziv ducana ili internetsku stranicu
 
G

ggoran

Guest
Re: motokultivator

nasao sam na netu bas za svoju al je vec prodana i bila tocno kao ta samo kaj umjesto lanca bile ramenice al ovo sa lancom je bolja!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: motokultivator

Ma daj ..za ovo treba traktor od 10-15 KS i 300 KG + krumpir u pjesaku a ne u zemlji .
 
V

ValterHost

Guest
Re: motokultivator

tafe42 kaže:
razlika je u motoru, f 430 ima GX 160 motor sa 5,5 ks, f 450 ima G 200 sa 5 ks, ali to ti je zanemariva razlika što se tiče konja!
možda koja razlika u konstrukciji, ali to ti je više manje to!
Ja sam na svoju staru 20 godina f 620 kupio novi motor, GX 160, radi odlično. kažu majstori da je motor nepoderiv, naspram prijašnjih, i onih što ih sklapa mio.


To je točno, radim Hondu dugi niz godina i GX serija je zakon!!! :D
 
K

kemicar

Guest
Re: motokultivator

Jesu li oba Hondina (ne znam za G 200)?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Re: motokultivator

kemicar kaže:
se još prodaju ti IMT-ei?
DA, samo malo drugačije izgledaju.
 
K

kemicar

Guest
Re: motokultivator

ima li negdje internet stranica za pogledati nove?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Re: motokultivator

Neispravan link obrisan!
No stranica im nije baš nekaj...
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Re: motokultivator

Lima ne bi volio biti u tvojoj koži kada se boriš sa tom mrcinom od motokultivatora. Zar ne postoji kakva mogućnost da radiš sa tomo vinkovićem ili nekim drugim manjim traktorom jer ovako ćem se polomiti. Sorry, ali težak ti je kruh naš svagdanji.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: motokultivator

Kontam kaže:
Traktorčić slabiji od moga jednoosovinskog stroja. Da li je pijesak ili ne...

http://v.youku.com/v_show/id_XODA0OTQ4ODA=.html


svaka čast na linku, ja nemogu naći na našem jeziku a ti nalaziš i na ovom stranom ma koji to bio ja tu nišza ne kužim.

nego ova vadilica što fura iza ovog traktora,jel ima to na našim prostorima tojest koji je najpovoljniji proizvođač za male traktore mislim?
 
Na vrh