• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Trećeg nema od Lombardija na takvim mtk!
Onda bi mogao biti DMB ili Indijska verzija (licencirani Lomb.)
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Logo na par mista je lombardini, danas san malo gleda najbliži je izgledom 3ld 450.
Jel moguće da je u originalu tako ili je taj motor stavljen naknadno.
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Dmb nije. Kod mene je dmb... Ima zaobljeni usmjerivac zraka. Jel ima u bloku gdje utisnutu kakvu oznaku?
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Dmb nije. Kod mene je dmb... Ima zaobljeni usmjerivac zraka. Jel ima u bloku gdje utisnutu kakvu oznaku?
Pa baš po tom usmjerivaču pokušavam dešifrirati, ima tu D 7 oznaku.
Lombardini logo je na par mista tako da nije Indija ili Srbija.
E sad jedino da motor nije naknadno stavljen.
Kad bi bar mogao negdi na webu ukucati broj šasije motokultivatora pa da pokaže datum proizvodnje i još koji detalj.
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Kupio sam ga prošle godine, bilo bi lipo znati koji motor ima.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
I mene ovo interesira. Blizu ovakve potrošenosti je vratilo i mojeg kultivatora. Što sve treba demontiirati ?
 

Admir0709

Novi član
Tu od
28 Kol 2020
Poruka
4
Ja cu da stavim centralni ležaj na prikolicu i novi zglob kardana, jer mi je otišao.Kasnije cu možda da mijenjam vratilo dok nađem pouzdanog majstora.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
A što ste vi radili da ste tako potrošili vratilo,moje je još ko novo a stalno u upotrebi :unsure:
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Moj kultivator je kupljen 1982. godine. Radim sa frezom i kosom. Istina je da kod nas ima puno kamenja pa dolazi do većih opterećenja. "MTD001" možda je kod Vas samo zemlja bez kamenja. Isto tako možda Vi imate kultivator "lombardini" čiji su djelovi mnogo kvalitetniji.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Ja imam isto labinca,dosta frezam njime a i dosta koristim kardan za prikolicu,vratilo je u dosta dobrom stanju
 
Na vrh