• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,547
Ne treba niš posebno stezati. Taj vijak samo drži taj lim i gumu ispod njega. Lagano stegnuti i nekako blokirati vijak (da se ne sam otpusti), ali mora disati tu.
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Ljudi,Opet problem ili mozda i nije,Da li na mjeracu ulja na motoru smije izbacat kao paru ulja ?
na labin super special 1985
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Vjerovatno kad je zagrijan?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Radio nekih 5 min pod malo jacim gasom od lera,u transportu,vjrv je i prije izbacivo ali ja nisam primjecivo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Ljudi. Goldoni napravljen....jos.sam nova sajla kvacila. U trgovini mi dali kratku sajlu, za goldoni 1o ks. Stara sajla se jos drzi, ali na par niti. Za sada dobro radi. Vidit cu kak se ponasa na vrtu kad produ blagdani. Sretan Uskrs svima
 

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Istina. Pametniji. Prvom prilikom trazil bum nekoga da mi istokari metalni cep. Vidi se da je ta plastika nekvalitetna, a i ruzna je. Plastika ne pase uz sav taj celik na goldonki :)
 

Manuel Ilić

Novi član
Tu od
27 Svi 2019
Poruka
22
Pozdrav. Prije svega zelim svima Sretan Uskrs. Imam labinku 14 ks super special sa dmb motorom. Kada frezam sa njom sat vremena na 1/4 gasa odmah se ugasi. I meni se cini da je problem element pumpe. Pa ako ima ko vremena da objasni kako ide izmjena. Hvala unaprijed.
 

vduspara

Član
Tu od
13 Srp 2019
Poruka
64
Prije svega, zašto frezaš na 1/4 gasa?Frezanje je zahtjevan posao za motor, daj mu gasa nek se vrtiiiiii!
 

Manuel Ilić

Novi član
Tu od
27 Svi 2019
Poruka
22
Ma to kad dođem na kraj kada smanjim gas ona mi se ugasi ili kad stignem dati gasa onda si dava veliki gas pa jako mali i tako god dok ne namjestim gas da se ne ugasi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ako gas tako varira mislim da se nešto dogodilo s oprugom i regulatorom okretaja
 

Manuel Ilić

Novi član
Tu od
27 Svi 2019
Poruka
22
A kako radi bez freze...kako prima gas???
Ovako. Hladana kad je tek upalim radi ko sat, ali kad se zagrije nemoguce radit. Kada naprimjer kosim sa striznom kosom kosim ne radi to valjda je manje opterecenje.
 

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Eto mene opet. Sve dela i to... Nije mi nesto jasno. Gdje se ispusta ulje u goldoni specijal 14ks. Ulja ima, ono za mjerit. Ali bi zamjenio. Nece smetat. Ovdje fali neki seraf IMG_20200416_162947.jpg
 

vduspara

Član
Tu od
13 Srp 2019
Poruka
64
Na koje ulje misliš? U motoru ili mjenjaču?
Ulje iz mjenjača se ispušta na vijku koji je točno u centru ispod diferencijala.
A iz motora je u pravilu s prednje strane na dnu kartera, naravno.
Moguće da se krije ispod tog lima koji je preko kartera.
 

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Ulje u mjenjacu zamjenjeno. Ovaj mesinh saraf. Vjerovatno ispod tog lima. Ne moze nigdje drugdje bit. Hvala
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Ispod lima,ovo u tebe je doradjivan lim ili je kod mene,kad stanes za rucke,sa desne strane ti je saraf ispod tog lima,kod mene je do lima u opste ne moram lim skidat tako da ne znam kako je u tebe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh