• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Koliko sam primjetio da je netko spominjao da LDA 100 na SS, to nisam nikako zapazio , ali ako je onda bi to bio pravi zmaj stroj, NE bi mu bilo ravnog u toj kategoriji.🤪😜

Taj ACme je onda motor sa najvećom zapreminom na SS.💪
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja nisam probal 10 dmb 450tki..a ni isto toliko talijanskih 450tki..npr dmb je "pod frezm" dimio i letio..i odletio..a talijan pod frezom umire i na ravnom .

Poslušaj npr bcske.. rade mekano i uglađeno a dmb je zivčan..u beogradu su morali na neki način dobiti kupce ..a to su mogli samo na regulatoru.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Brgud ima jos učit🤣
Oko mene Acme motora koliko hoćeš, imao sam i imam, i susjed na okretne ručke ima Acme i imaš i po netu slike sa Acme motorom, na Goldonije nisu išli nego na Labine, Goldoni je stavljao ruggerini i lombardini, a postoji i goldoni sa lda 100, starija verzija je export a poslje je bio 718, a naši nisu znali to kopirat pa SS nema ali to se da napravit
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Za okladu rastavim mjenjač spcijala zatvorenih okica. samo ne bi mogao segere polusosvine.
 

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
39
Jeli zna netko gdje se mogu kupiti naljepnice što idu na haubu od labin progres super special?
 

anton5

Član
Tu od
17 Velj 2014
Poruka
86
Jel normalno da goldoni 14 KS nakon otprilike 10-15 sekundi kad mu je isključena blokada a vozim prikolicu ide ravno onda koda uključujući blokadu ide pravi tj trzne pa opet normalno vozi i tako stalno
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Vjerojatno si podrobio reduktor..probaj jel isto u brzim i sporim?

Blokada se mehanicki isključuje a opruga ju drži uključenu..Dakle moguce je da pri uključenoj blokada izbacije ali i to nije nornalno stanje

Normalno mogice se i druge nevolje..ali normalno nije da poskakuje

Zapravo bilo bi bolje prvo sve provjeriti ispod u mjenjaču jer šteta moze biti samo veča.
 
Posljednje uređivanje:

anton5

Član
Tu od
17 Velj 2014
Poruka
86
Sad sam skinuo poklopac getribe jer mi curi ulje na semeringu lijeve osovine i sve izgleda dobro u njoj. Sad nisam probao u sporoj brzini voziti. Ne znam na što obratiti pažnju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gledaj da li su svi zubi na reduktoru..to je zupčanik kojeg pomice desna vilica ..dolje je na dnu..kao i njegov par.Takoder provjeri sve zube na svim zupčanicima.

Kaj je tebi blokada iz posta 2230?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pročitao sam taj post 30x..

Da li poskakuje /trza kad je blokada uključena ili isključena?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,938
Imam dijelove za prikolicu od motokultivatora, ali nikako da dođe na red. A možda je i tehnološki višak!
 

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
39
Ova moja je bez kardana, realno možda mi nije potreba uopće ali volia bi da ga imam... Tako da možda tvoja nije tehnološki višak 😄
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,938
Nakalemio sam prave kotače. Ima kočnice. Sad primjeravam (možda napravim) ovaj kran za dizalicu, koji će biti prevožen traktorom. Kran je oko 2X2m. IMG_20230623_144848.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh