• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Mozes je koristiti al neces se usreciti :p
Ja sam kupio labina sa striznom, pa striznu prodao....
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
136
Imam goldoni 140 sa elektropokretačem.
Da li bi baterija od skutera (12 ah -12v) bila dovoljna za pokretanje ss-a
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Kod mene je dosla 35Ah, mozda moze upaliti i na taj, ali samo dok je nov akumulator, cim malo oslabi onda spaga u ruke.
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
Evo ja bi trebal pomoć,imam labina modiala juniora benz i trenutno imam samo frezu..
dobil sam jedan razgrtač plug(jamičar) ali je od honde..
ovakav:
http://www.njuskalo.hr/image-bigger...anje-razgrtac-mio-standard-slika-79091095.jpg

E sad je pitanje,ja bi ga pripasal sebi na mtk i to sam zamislil ovak:
tamo di prihvat za frezu,dva šarafa bi stavil ploču 1cm,produljenje sa okruglim cijevi(vodoravno) i onda okomita kockasta cjev u koju bi išel nosač pluga+matica navarena na kockasti nosač sa m12 šarafom za štelanje visine.

ono kaj mene muči je dali bi trebal u okrugloj cijevi stavit cijev u cijev radi zakretanja ljevo-desno tj da nije fiksi?
neznam kak je na orginalu?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E .

ono kaj mene muči je dali bi trebal u okrugloj cijevi stavit cijev u cijev radi zakretanja ljevo-desno tj da nije fiksi?

pa ne bi bilo loše ,

dobro proračunaj transportni položaj , ili napravi neki zglob za brzo dizanje radi transporta tj za vožnju po njivi kad je plug u " zraku"
 

Tiško

Član
Tu od
13 Ožu 2013
Poruka
146
transport nije problem..sve je na blizu..a kad ga hoču podiči samo bi odpustil šaraf na kojem bi bila visina štelanja i dignem ga maksimalno gore..

neznak kak ima orginalni onaj nosač na labinu,dali se tam štela kut pluga?
 

Najnoviji postovi

Na vrh