• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
165
Sigurnost na prvom mjestu, čak bi trebalo složit na zrak kočnice.
Ipak tu se razvija brzina preko 60km/h.
Mali trzaj sa ručkama i nema te.
Pa ja imam kočnice koje su ok i nisam imao problema po asfaltu, a u brdovitom sam kraju.. Mene samo zanima da li se šteti mašina jer sam čuo da se od duge vožnje uništi menjaš ili ležajevi
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Puno bolje bi bilo da sa noć ne troši i ne kvari😁, ali da voziš šumom i drumom, pogotovo samo sa pogonom sa kardanski , prije ćeš stići u grabrovinu.🥴
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa ja imam kočnice koje su ok i nisam imao problema po asfaltu, a u brdovitom sam kraju.. Mene samo zanima da li se šteti mašina jer sam čuo da se od duge vožnje uništi menjaš ili ležajevi
Teško ti je dati odgovor na to, jer svako ima svoje tumačenje.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,086
Po ravnom i laganoj nizbrdici još i ide,ali uzbrdicu ti nebi preporučio,jer je dosta veliko opterećenje na sve sklopove,ali ti sam donesi odluku
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
165
Nisam ni pokušavao od onda. Kad nađem slobodnog vremena onda ću da probam. Ni ne koristim je sada, upalim je svakih par dana da se malo provozam i to je to.

Sada jurim da kupim vočarsku kosačicu/tarup, ali ima samo pravljena, fabričke nisam našao. Kad bih znao da će da rade uzeo bih i tu pravljenu od jedno 90 cm...
 

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
42
Prva verzija auto-stop

Bit će tu još prepravki, za početak maknuti ću ovaj prednji držač sajle da ne izgleda ovako nakaradno... Trenutno stanje funkcionira normalno
 

Prilozi

  • IMG_20230721_105357.jpg
    IMG_20230721_105357.jpg
    25.4 KB · Pregleda: 23

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
42
Vidiš nije mi palo to na pamet...

Svaka ideja dobrodošla 🙂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
42
Da gledao sam original, al ne ide na stari labin... Treba opet raditi prihvat za sajlu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
165
Što tako zakomplikovan :) Kakav je ovo punjač sa motorom iz neke fabrike i alternatorom 🙄 Punjač valjda ima transformator i ispravljač i nema ništa da se vrti 😬
 

Najnoviji postovi

Na vrh