• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori Tomo Vinković

željko68

Novi član
Tu od
23 Svi 2024
Poruka
5
Poštovani,
Promijenio sam, klip, cilindar, karike, ventilirane i uređena glava. Nakon toga kompresiju puše u karte, zašto?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
@željko68 dečko, majstor mehaničar te nešto pitao, vidim da si prisutan, a što čekaš s odgovorom, bilo bi lijepo da odgovoriš na pitanje.
 

željko68

Novi član
Tu od
23 Svi 2024
Poruka
5
Ne razumijem taj raspored
Prva gornja karika je kompesiona, druga i treća karika zovu se brisači, te četvrta karika je uljna. Tako su bile postavljene na novom klipu.
 

željko68

Novi član
Tu od
23 Svi 2024
Poruka
5
Prva gornja karika je kompesiona, druga i treća karika zovu se brisači, te četvrta karika je uljna. Tako su bile postavljene na novom klipu.
Unutarnji kutevi od druge i treće karije su okrenuti prema gore
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Ma odakle ti to da ja nešto mislim ,o bilo kakvom problemu.:rolleyes:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,132
Nekoliko puta sam kupovao karike za razne motore i kompresore u Zagrebu u privat firmi!
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
To se traži , sad su stvari jasnije! Ali to si mogao napisati u prvom postu što, kako , gdje, da li si ti radio i što si radio i kako ili je radio neko drugi ko se kuzi bar malo.
Jer ovako dovodiš u zabludi svekolikoj članstvo ovog foruma i one koji malo znaju pa po tome i to malo se putem izgubi.o_O

Ako su original super, pitanje je da li su?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Kaže original za TV (valjda faše?). To je nešto što ne postoji a i nikada nije. Prije će biti da postoje neke faše za neki od motora koji su se ugrađivali na traktore TV.
Nit je navedeno o kojem se traktora radi a kamo li o kojem motoru?
Sam nepoznanica i onda proizlazi to što imate.
 

Najnoviji postovi

Na vrh