• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
ova druga (rezervna) nema crvene zube...
mislim da je noviji model sa crvenima, ova rezervna je bila dedina prva ljubav, a bila je prva pila u selu...i šire!

pričal deda kak se išlo u kiriju sa žagom...naplata po rezervaru goriva (jes da stane skoro litra, ali i pije ko lada)...

evo je...

pic host

adult image upload

photo hosting sites
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Našpricana sa odmaščivačem i nek bude do sutra u paci i ak ne bu previše hladno sutra pranje kerherom.Ovaj model dole na slikama mi se još sviđa,da mi je još jednu takvu dobit onda imam svu staru štilovu artiljeriju na broju.:icon_thumright:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Da to je 090 a mislim da postoji i 070 u toj produženoj varianti.Takvi fergazeri su ugrađeni u više tipova starijih štilovki,ja znam za ove sa takvima:07,08,070,090 i kontra.Najbolje izgleda na 07 jer ima dva filtera zraka,lepo za videt :icon_super:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Koja je bila svrha te produžene varijante? Osim da je teža s obzirom da je prelagana...:(whew):
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Našo sam i slike gde je skinut poklopac pa se vidi reduktor a kolika je redukcija nisam našo.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
I dalje me muči ler gas na MS 230..
Radi par sekundi ljepo,i onda kao da ju nešto zalije ili šta več i ugasi se..
Još sam primjetio da ako ju ostavim dolje ravno,radi duže,a kad ju počnem malo okretat u rukama,ili list pustim prema dolje ugasi se odma..

Dal netko zna šta bi bilo ?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Mene je upravo to zezalo jer mi je odušak strul, al' je bil i star kod mene na 038.
Tvoja je novija pa ne vjerujem da je tak propal već, ali pogledaj...
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Našlo se malo vremena za kontru,kompresija ko bog,iskru sam isto dobru dobio,membrane isto dobro vuku benzin tak da sutra bi čudo trebalo kresnut.Do kraja če bit složena kad dobim par poklopaca celih jer za u stalažu mora bit 100% sve u ok. stanju.Tek sad kad imam kontru vidim da je pola delova pile drukčijih od 070-090.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Neverovatne su te stare pile,starija je prije upali.Ova bog zna koliko godina nije radila,nalio benzina,par puta zavrtio bez svečice da je povukla benz,našrafo svečicu i prvi potez zagrmila.Našpano sam regulator tak da vetar propelera ne može zatvarat lopute sauga tak da sad pod punim gasom zavrišti ko ove novije.Imam osečaj da je kontra barem po glasu snažnija od 070.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za sad če ostat takva,ak uleti neka prilika za bezhibne poklopce če dobit druge.Fali mi samo mrežica za auspuh-gore bio našrafan neki šalabajzerski nastavak pa je bolje bez njega i emblem na haubi koji mora bit u crnoj varianti.Mač je kratak ali takvog sam dobio na pili pa i za u stalažu je ok.
adult image
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Origi fergazer od male štilovke 170- Stihl Kinez zato ja više volim male huske.
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Puno ljudi više zna pa da priupitam kakvu pilu da tražim za kresanje granja znači ništa debelo za prerezivanje samo sitni poslovi.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za taj poso od štila 180-211 i od huski 135-435 ak kupuješ novu,za rabljenu bolje neki jači model jer ove male su obično več dobro sje..ne.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
@ abarth kad vidim kak si sredio tu kontru dođe mi da i ja sredim svoju

2qbzupj.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh