• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
I zašto moja ne bi vrijedila npr 2000 kn? 4x manje od nove usporedive:(nod):

Zato jer je tako tržište odredilo,a ne mi,za 2000kn kupiš 066 u dobrom stanju,koja je ipak mlađa i naprednija,a cjena za pilu koju si naveo je sa lancem i vodilicom.
Npr. Nov Medcedes E klase košta recimo 60 000€,jel bi ti dao 4 puta manje za 123 liniju 85. godinu?
 

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
I zašto moja ne bi vrijedila npr 2000 kn? 4x manje od nove usporedive:(nod):

Koko, pa ti uvijek možeš 'probati', dapače i dobiti 2000kn za svoju motorku, tko ti brani :tongue:
Javi kad je prodaš za 2000kn, da i ja tom 'liku' platim rundu :icon_wink:

i ti 'svoju' uspoređuješ sa pilom od 8xxx kn! ahhhh :icon_e_confused:
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Baš ti je to smiješno, ne? Ti možda nemaš ni pilak doma, ako znaš kaj je to :Kiss:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Koko, bez zamere, ali kak smo ti rekli više od 200€ nemoj očekivati. Ja sam svoju 041 platil 700kn s novim lancem i maćom stihl. Moja je teška, a tvoja treba pravoga muža za radit s njom, iskreno u tom rangu starih motorki uvjek bi rađe nadodal još nekih 50€ i za 250€ uzel H61ff koja je puno lakša i avion za tvoju štilovku, ali tko sam ja da sudim? Svatko cjeni svoje kolko on misli da vredi.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Baš gledam, evo 461 od 6 KS košta 8125 kn, još koju kunu gore za lanac i vodilicu. Jasno da je sve otišlo daleko naprijed, prije svega masa, pa razni detalji poput bočnog natezanja lanca i sl. Samo me malo žalosti kad moju svrstavate u muzejske primjerke, a ona želi raditi, a ne biti suvenir:(nod):
To joj je puna cijena, ali zna bit na popustu, ja sam je platio ispod 7000.


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Odnosno, uvijek je barem 10% na popustu, tako da to uzmi u obzir ako vec procjenjujes vrijednost svoje pile u odnosu na novu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kolko bi vrijedila motorka Stihl ms 650 u osrednjem stanju bez lanca i vodilice?, gledam po njuskalu nema ni jedne.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nema jer ju nebu niko prodal dok dobro radi,a ta pila dugo radi bez defekta.
Mislim da 3000kn vrijedi.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Oficir da nisi pretjero s cijenom s obzirom da je u osrednjem stanju bez vodilice i lanca po meni 1500kn jer malo ko vise kupuje takve velike pile!!
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ja kad vidim da neko prodaje pilu bez mača i lanca odma pomislim da nešto krije od kupca.Najbolji su mi takvi-prodava pilu i napiše da uz doplatu daje mač i lanac.Svaka pila nova ima u kompletu sve bez doplate.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne nisam pretjeral,ako je dobra,znači da radi ko vurica i nije potrgana nigdje vrijedi.
A mač i lanc kaj znače,mogel je deti sje...vodilicu i uništen lanac i kaj si kupil?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Napiso je da je osrednje stanje tak da nije u nekom stanju a i sjebana vodilica i lanac ne dizu cijenu ko nova vodilica i lanac tak da po meni vise od 1500kn ne vrijedi jer ima jos ulaganja u nju osim vodilice i lanca!!
Da je kolega stavio jos koju sliku mozda bi se sta vise moglo rec al najbolje se sve vidi u zivo kad se proba!!
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ma motorka ima vodilicu i lanac ali su za bacit zato sam napisao da je bez,trenutno je bez ulaganja osim vodilice i lanca,mozda je budem prodavao zato pitam za cjenu da znam odprilike.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
A najlepše od svega je to da se bez mača i lanca ne može probat kako treba.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ma nema problema za probu,kad bi prodavao skinuo bi vodilicu i lanac s druge i pilaj kolko oces, nebi ni ja kupio motorku a da je ne provam.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Naravno da bez probe niš,i naravno dobroju zagrijat pa vidit snagu i rad samog motora.
A nova vodilica če trajat tak da vrijedi svake kune,stihlova naravno.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Božiček donio jer je saznao da ovog broja štilerice još nemam:icon_lol:Šalim se,svejedno ak je Božič sam išo do buvljaka da prođe dopodne pa se svejedno isplatilo.Nekom su izgleda trebale pare za praznike pa ju je dao za smešne pare a ja sam uvek spreman na takve gluposti pa sam je uzeo.Pila je u radnom stanju treba par popravaka i to navoji na šrafima za mač i auspuh je bio sasvim odšrafan a navoji dobri.Inače srce ima bezhibno i to je meni najbitnije da ne treba naručivat novih delova.Lanac je nov tak da i to nešt vredi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pogledaj luft radilica na strani lanca , tom modelu tj toj generaciji je to boljka ..razbije kučište
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prvo pranje (ak se malo pokaže sunce-jer perem vani) posle pregled luftova i delova zatim malo poliranja farbe i priprema svih delova u ispravno stanje pa montaža.Sad je puno lakše jer mogu na strug da uradim šrafe adapter npr.jedan kraj m8 a drugi m10.
 

Najnoviji postovi

Na vrh